WBC NA NOWY ROK: TURNIEJE MISTRZOWSKIE, WSPÓŁPRACA Z BOXRECIEM

Turnieje mistrzów w każdej wadze, szczegółowe ocenianie pracy sędziów, eliminacja mismatchów poprzez współpracę z portalem boxrec.com - to część zmian, które chce wprowadzić w tym roku World Boxing Council.

Wszystkie tematy zostały poruszone podczas grudniowej konwencji federacji w Las Vegas. Kibiców najbardziej powinny ucieszyć zapowiadane od jakiegoś czasu turnieje. Miałyby się odbyć w każdej kategorii i mieliby w nich wziąć udział mistrzowskie wszystkich czterech największych federacji. Za są WBC, WBA i IBF, wstrzymuje się jeszcze WBO.

- Zmierzamy w tym kierunku, takie turnieje to tylko kwestia czasu. Każda federacja ma oczywiście swoje sprawy, swoich obowiązkowych pretendentów, którym należy się szansa. Wszystko to trzeba rozwiązać przed rozpoczęciem turnieju. Są też jednak kategorie wagowe, w których sytuacja jest jaśniejsza i łatwiej byłoby o organizację takich zawodów - powiedział prezydent WBC Mauricio Suliaman.

Inna ciekawa propozycja meksykańskiej federacji to współpraca z portalem statystycznym boxrec.com. Wspólnymi siłami opracowano system, w którym każdemu pięściarzowi przysługuje cyfra oznaczająca jego poziom.

- W ten sposób chcemy zapobiec nierównym zestawieniom, zagrażającym zdrowiu bokserów, a także zapewnić jakościowe, pełne akcji walki. Jeżeli więc poziom danego zawodnika to 8, a drugi jest dobrym prospektem, ale ma poziom 3 lub 4, nie zezwolimy na taką walkę. Będziemy pozwalać tylko na pojedynki, w których pięściarze różnią się jednym poziomem - tłumaczy Sulaiman.

Poprawić ma się nie tylko matchmaking, ale praca sędziów. WBC od jakiegoś czasu stara się podnieść jej jakość, aby uniknąć punktacji w rodzaju grudniowej Braldey-Chaves, kiedy pomimo wyraźnej przewagi tego pierwszego ogłoszono remis. W nadchodzących miesiącach federacja nadal ma pracować nad tym problemem, oceniając pracę arbitrów i oferując kursy, choć Sulaiman podkreśla, że gdy decyduje oko ludzkie, o znaczną poprawę trudno.

- Kluczem jest koncentracja. Jeżeli na przykład sędzia ma problemy osobiste, skoncentrowany z pewnością nie będzie. Musimy stale utrzymywać z nimi bliski kontakt, współpracować z lokalnymi komisjami, aby wyznaczały jak najlepszych arbitrów do danej walki - powiedział.

Wraz z nadejściem nowego roku ruszył także program wyrywkowych testów antydopingowych, w ramach którego WBC współpracuje z VADA. Przeprowadzonych zostanie kilkadziesiąt testów, aby wyeliminować wszystkich tych, którzy decydują się na nieczystą rywalizację.

- Będziemy nad tym ciężko pracować, działać prewencyjnie, podnosić świadomość młodych ludzi. Dowiedzieliśmy się, że hormon wzrostu powoduje kurczenie się mózgu. To jeden z niesamowitych efektów ubocznych. Osoby, które stosują ten hormon, w późniejszej fazie życia mają olbrzymie problemy - stwierdził Sulaiman.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 06-01-2015 14:04:05 
Pomysł dobry.
Świetnym pomysłem było "SuperSix", tak samo świetnym byłoby takie "SueprFour".
Tylko czy to wypali?
Bardzo w to wątpię.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 06-01-2015 14:06:53 
Cyt. "Inna ciekawa propozycja meksykańskiej federacji to współpraca z portalem statystycznym boxrec.com. Wspólnymi siłami opracowano system, w którym każdemu pięściarzowi przysługuje cyfra oznaczająca jego poziom.

- W ten sposób chcemy zapobiec nierównym zestawieniom, zagrażającym zdrowiu bokserów, a także zapewnić jakościowe, pełne akcji walki. Jeżeli więc poziom danego zawodnika to 8, a drugi jest dobrym prospektem, ale ma poziom 3 lub 4, nie zezwolimy na taką walkę. Będziemy pozwalać tylko na pojedynki, w których pięściarze różnią się jednym poziomem - tłumaczy Sulaiman."

To na pewno nie wypali, bo manipulować cyframi nie jest żadnym problemem, tak jak teraz miejscami w rankingach.
Chyba żeby wzięli się za to uczciwi ludzie, ale...
uczciwi ludzie w boksie, to już samo w sobie brzmi komicznie :-)
 Autor komentarza: Rollins
Data: 06-01-2015 14:09:17 
Wyrywkowe testy antydopingowe to na pewno dobry pomysł.
I to się a na pewno ominąć, ale pomysł sam w sobie naprawdę dobry.
 Autor komentarza: skud
Data: 06-01-2015 14:14:12 
Jeszcze rok ,temu wszyscy wysmiewali sie z Boxrec.W ring.pl nawet mialem ,konflikt z tego powodu.Teraz,jednak kazdy doszedl do wniosku ze jest on najlepszym ,wykladnikiem poziomu danego boksera dal kibicow jak ,rownierz promotorow!Kombinacje we wszystkich organizacjach ,doprowadzily do takiej sytuacji!
 Autor komentarza: tolek78
Data: 06-01-2015 14:49:19 
Jest tu taki jeden ekspert który bywa na galach i wyśmiewa Boxrec,na to wygląda że ma wiedzę większą niż Boxrec i Wbc razem wzięte
 Autor komentarza: roycer
Data: 06-01-2015 14:54:30 
Jeżeli to prawda co piszą, to jestem za, a nawet więcej;)
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 06-01-2015 15:07:44 
Czyli mniejsza rola rankingów federacyjnych a większa rankingu boxrec. I bardzo dobrze, bo federacyjne to czysta patologia.
Nie podoba mi się za to pomysł z przeliczaniem rankingu boxrec na te cyferki, to niczego nie polepsza a wiele pogarsza. Może przeliczanie na cyferki to furtka dla federacji.
 Autor komentarza: wojt986
Data: 06-01-2015 15:10:46 
Rolins

"uczciwi ludzie w boksie, to już samo w sobie brzmi komicznie :-)

dobrze powiedziane
 Autor komentarza: tapir
Data: 06-01-2015 15:43:26 
Co z tego, że federacje zadecydyja kto ma z kim walczyć jak promotorzy się nie zgodzą, albo się nie dogadają. Pozatym jest kwestia czy media byłyby zainteresowane współorganizacją pojedynku. Przykładów na to jest wiele i nie sądzę by to się zmieniło.
Co do pracy sędziów, to trzeba przede wszystkim wyeliminować korupcje. Jeśli np ktoś daje remis w pojedynku Floyd vs Alvarez, to powinien automatycznie stracić pracę, bo albo się na sędziowaniu nie zna, albo został przekupiony. Nie wiem jakie są zarobki sędziów, ale przypuszczam, że są niewspółmierne do odpowiedzialności jaka na nich spoczywa, dlatego łatwo ich przekupić, czasem być może zastraszyć.
Niczego przełomowego się nie spodziewam. Ale poczekamy, zobaczymy.
 Autor komentarza: hms
Data: 06-01-2015 16:04:36 
Boxrec jest jak demokracja. To zły system, ale na razie najlepszy wymyślony
 Autor komentarza: un4given
Data: 06-01-2015 16:09:08 
To w WBC nie ma ludzi którzy znają się na boksie i muszą współpracować z boxreciem żeby zapobiec mysmeczom ?
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 16:09:14 
"tolek78 Data: 06-01-2015 14:49:19

Jest tu taki jeden ekspert który bywa na galach i wyśmiewa Boxrec..."


Zla interpretacja przeczytanego tekstu, jest wielokrotnie syndromem braku edukacji. Nigdy nie wysmiewam niczego i nikogo, a zwyczajnie czestokroc podkreslam pewne nurty latwe do zaobserwowania na tym forum. Jezeli juz wspominam boxrec, to tylko w kontekscie zdobywania wiedzy z zakreu swiatowego boksu przez wiekszosc uzytkownikow tego forum. Nie mam nic przeciwko temu, by sprawdzac wiadomosci na jakimkolwiek portalu wlaczajac w to boxrec, ktory niewatpliwie jest baza wielu informacji, ale gdy widze iz przewazajaca wiekszosc drogich I szanownych kolegow tutaj uzywa tylko boxreca, youtube I kiepskiej jakosci streamikow by poprzec swoje argumenty (wlasciwie ich brak)na tym forum w czasie wiekszosci dyskusji, zapominajac calkowicie czym jest zrozumienie boksu zawodowego I jego zasad bytowania w kontekscie olbrzymiej machiny biznesowej, to wowczas niewatpliwie jest to przynajmniej odrobine tragikomiczne. Rankingi boxrec calkowicie pomijam, gdyz taka forma ich ukladania jest sama w sobie parodia, bez wzgledu na to co WBCbpostanowilo.
Teraz mam nadzieje, ze rozumiesz.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 06-01-2015 16:13:14 
WBC panikuje, boks podupada. Sztuczne nabijanie bilansow, ustawione walki, unikanie sie czolowki, nieciekawe konfrontacje, bo kasa promotorow rzadzi ponad walorem sportowym - na tle chocby UFC wyglada to kiepsko, dochody sie zmniejszaja. Promotorzy zyja w swoim swiecie, ale coraz mniej ludzi kupuje ta kiche
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 16:20:01 
"Grzelak Data: 06-01-2015 15:07:44

Czyli mniejsza rola rankingów federacyjnych a większa rankingu boxrec. I bardzo dobrze, bo federacyjne to czysta patologia."

Juz od wielu lat nie ma jednego, niezaleznego zrodla z ktorego mozna by bylo czerpac ranking I nie miec zastrzezen co do ich znaczenia. Dlatego tak waznym elementem jest umiejetnosc weeryfikowania takich wiadomosci poprzez poszerzanie horyzontow partycypowania w odbieraniu olbrzymiej masy informacji. W dobie cybernetycznej przestrzeni, kazdy moze zalozyc swoj blog, kazdy moze otworzyc maly portalik bokserski, zalozyc konto na twitter etc, a co smiesniejsze kazdy moze pretendowac by byc redaktorem, edytorem, administratorem czy wspolpracownikiem czegos tam, a wowczas przecietny (nazywacie ich bokdajze "januszami") kibic boksu jest zagubiony w takiej masie smieci.
Na wszstkie ranking federacyjne nalezy patrzec z przymrozeniem oka, gdyz juz dzisiaj chyba wszyscy wiecie, ze sa one ukladane tylko I wylacznie za "pomoca" promotorow, ich wplywow I pieniedzy. Uklady I ukladziki towarzysza kreowaniu rankingow federacyjnych. Dlatego ja osobiscie zawsze polecam sprawdzanie The Ring Magazine (olbrzymi I wbrew pozorom niezalezny panel rankingowy)czy ESPN (glownie Dan Rafael, ale we wspolpracy z paroma innymi ekspertami), aczkolwiek nie slepe wierzenie w to co sie czyta. Kilka portali bokserskich na swiecie probuje pretendowac do miana niezaleznych, a taki boxrec np. uzywa system zliczania numerkow przyznawanych za kazda walke, co niby ma byc uczciwe a raczej jest smieszne.
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 16:25:17 
Oczywiscie trzeba zaznaczyc, ze kazdy zjazd federacji bokserskiej, niewazne jakiej, a jezeli juz nastapila zmiana wladzy na jej szczycie, polega na przeforsowaniu duzej ilosci zmian I wprowadzaniu "projektow" (jak np. oznajmianie kart punktowych po rundzie 4 I 8), ktore wielokrotnie niczego sensownego nie wnosza. Jestem jednym z tych, ktorzy uwazaja iz koniecznoscia jest wprowadzenie jednolitej dla wszystkich organizacji procedury sedziowania walk bokserskich, zasad rankingowych etc, ale wiem iz w tej branzy jest zbyt duzo pieniedzy do zdobycia by tak sie stalo. Kazda z najwazniejszych d=federacji, czyli WBC, WBA, IBF I w ostatnich kilkunastu latach doszlo rowniez WBO, stara sie wyrwac dla siebie jak najwiecej pieniedzy od promotorow I stacji tv. Tak to dzisiaj wygloada, wiec ta informacja o WBC I boxrecu nie ma co sie podniecac.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 06-01-2015 16:25:35 
Jak wypali współpraca z boxreciem to Wilder nie bedzie mogł obijać bumow.
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 16:28:11 
"...ruszył także program wyrywkowych testów antydopingowych, w ramach którego WBC współpracuje z VADA..."

Chyba chca zdyskwalifikowac wszystkich piesciarz zawodowych...lol...
 Autor komentarza: tolek78
Data: 06-01-2015 16:33:31 
Autor komentarza: conceptofpowerData: 06-01-2015 16:28:11
"...ruszył także program wyrywkowych testów antydopingowych, w ramach którego WBC współpracuje z VADA..."

Chyba chca zdyskwalifikowac wszystkich piesciarz zawodowych...lol.

To niech dyskwalifikują a co to boks to jest innym sportem????W większości sportów nawet zawodowych są takie testy ,co bokserzy to święte krowy??????
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 16:40:13 
"tolek78 Data: 06-01-2015 16:33:31

To niech dyskwalifikują a co to boks to jest innym sportem????W większości sportów nawet zawodowych są takie testy ,co bokserzy to święte krowy??????"


Nie napisalem, ze to jest zle, tylko ze w chwili biezacej praktycznie nierealne. Trudno mi sobie wyobrazic boks zawodowy jako "pure sport" gdyz to by znaczylo, ze bardzo wiele musialoby sie zmienic.
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 16:42:15 
Cop

Ja jestem prosty chlopak z ulicy co bardziej szanuje sport od kasy w przeciwjenstwie do ciebie.
Powiem ci poprostu bujaj sie wkoncu z tego forum bo zasmiecasz i denerwujesz userow taki wrzod tego forum huj z toba.

WBC idzie w dobra strone pytanie na ile prawdziwe i uczciwe te zamiary wracajac do tematu:) Pozdrawiam:)
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 16:43:31 
"tolek78 Data: 06-01-2015 16:33:31
W większości sportów nawet zawodowych są takie testy ,co bokserzy to święte krowy?????? "

Wcale nie "swiete krowy". Byles kiedykolwiek na meczu ligi NFL? Widziales jak wygladaja zawodnicy tej ligi? To samo pytanie dotyczy NBA, MLB czy NHL. To przeciez jedne z najwiekszych swiatowych korporacji sportowych I trudno chyba komukolwiek uwierzyc, ze sa to czyste "sporty"...lol...
 Autor komentarza: jassin
Data: 06-01-2015 16:43:51 
przeciez bokserzy maja testy przed i po kazdej walce po co to zmieniac. poza tym koksu tak szybko nie dq sie wyplukac z organizmu wiec jak ktos sie wspomagal podczas przygotowań to raczej wyjdzie na tescie przed walka
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 06-01-2015 16:44:56 
Autor komentarza: conceptofpower
"...a taki boxrec np. uzywa system zliczania numerkow przyznawanych za kazda walke, co niby ma byc uczciwe a raczej jest smieszne."


Co jest śmieszne? Ranking boxrec to jedyny obiektywny ranking, bo nie uwzględnia subiektywnych preferencji. Jest to na pewno ranking niedokładny, żeby działał on prawidłowo bokserzy by musieli walczyć ze sobą częściej (50-100 walk rocznie). Praktycznie przy 1-3 walkach rocznie (i jeszcze te problemy z okresową nieaktywnością) on wcale nie powinien działać. A jednak działa zaskakująco dobrze, do tego stopnia, że przykładowo w TOP 50 trudno znaleźć jakieś większe dziwności.
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 16:45:10 
"Emperror Data: 06-01-2015 16:42:15
Ja jestem prosty chlopak z ulicy..."

Niestety, to widac...lol...
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 16:49:34 
Cop

Malo tego jestem z tego dumny hha sprzedalbys rodzine za kaske co?
 Autor komentarza: tolek78
Data: 06-01-2015 16:50:05 
Autor komentarza: conceptofpowerData: 06-01-2015 16:43:31
"tolek78 Data: 06-01-2015 16:33:31
W większości sportów nawet zawodowych są takie testy ,co bokserzy to święte krowy?????? "

Wcale nie "swiete krowy". Byles kiedykolwiek na meczu ligi NFL? Widziales jak wygladaja zawodnicy tej ligi? To samo pytanie dotyczy NBA, MLB czy NHL. To przeciez jedne z najwiekszych swiatowych korporacji sportowych I trudno chyba komukolwiek uwierzyc, ze sa to czyste "sporty"...lol...

Właśnie o to chodzi że u was jest ciche przyzwolenie na doping ,widzisz gdzieś w europejskiej koszykówce czy piłce nożnej doping?jak zdarzy się to odosobniony przypadek.Za komunizmu prym w dopingu był w europie wschodniej teraz to się dzieje w USA takie sa fakty
 Autor komentarza: un4given
Data: 06-01-2015 16:50:17 
Testy po walce łatwo obejść dla kogoś kto zna się na temacie. Niezapowiedziane testy w trakcie przygotowań są duże lepsze. Ale i tak mogą nie być wystarczające do wyeliminowanie oszustów. Jest lista zakazanych środków ale ci najlepsi mają dostep do środków których jeszcze na tej liście nie ma a będą w przyszłości.
 Autor komentarza: un4given
Data: 06-01-2015 16:51:16 
tolek

Nie tylko w USA. Zobacz na osiągnięcia Chińczyków na ostatniej olimpiadzie czy tej co była w Pekinie.
 Autor komentarza: un4given
Data: 06-01-2015 16:51:49 
*igrzyskach olimpijskich, sry...
 Autor komentarza: tolek78
Data: 06-01-2015 16:52:35 
Autor komentarza: conceptofpowerData: 06-01-2015 16:45:10
"Emperror Data: 06-01-2015 16:42:15
Ja jestem prosty chlopak z ulicy..."

Niestety, to widac...lol..

Dobry jesteś wszystko widzisz przez wirtualny świat:)
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 16:53:10 
Tolek78

Haha mmm:)
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 16:54:04 
"Grzelak Data: 06-01-2015 16:44:56

Co jest śmieszne? Ranking boxrec to jedyny obiektywny ranking, bo nie uwzględnia subiektywnych preferencji. Jest to na pewno ranking niedokładny"


Oczywiscie slusznie zaznaczyles, ze nie jest on dokladny, gdyz takowy byc nie moze, podobnie jak I inne rankingi. Smieszne jest jednak to, ze piesciarz A dostaje okreslona liczbe punktow za pokonanie piesciarza B, a piesciarz C pokonujac tego samego piesciarza B, otrzymuje juz inna wartosc. Nie wszystko jest takie "cyfrowe" jakby sie pozornie wydawalo. Zreszta podobne systemy uzywane sa przez kilka pomniejszych federacji bokserskich I najwyrazniej nie sa one doskonale.
 Autor komentarza: tolek78
Data: 06-01-2015 16:55:07 
Autor komentarza: un4givenData: 06-01-2015 16:51:16
tolek

Nie tylko w USA. Zobacz na osiągnięcia Chińczyków na ostatniej olimpiadzie czy tej co była w Pekinie.

Ale ja nie twierdzę że tylko USA ale w zawodowym sporcie tam jest największe przyzwolenie na tego typu praktyki
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 16:57:13 
"tolek78 Data: 06-01-2015 16:52:35

Dobry jesteś wszystko widzisz przez wirtualny świat:)"


Nie uzywa sie okreslenia "przez wirtualny swiat" to po pierwsze. Po drugie, jak mozna okreslic kogos takiego jak ten "emperor"? Cytuje co napisal:
"... huj z toba..."
Tutaj nie ma innej mozliwosci oceny.
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 16:58:32 
"tolek78 Data: 06-01-2015 16:50:05

Właśnie o to chodzi że u was jest ciche przyzwolenie na doping "

Naprawde sadzisz, ze tylko u nas a reszta swiata to niby takie "uczciwe baranki"???
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 16:59:34 
Ostatnio Babilon opowiadał jak wygląda układanie rankingów w federacjach:) o czym ta rozmowa wgl:) boxrec jest najprawdziwszym rankingiem czysto sportowym choć tak jak mówicie nie dokładny. WBC wie co robi byle by to prawda wszystko była
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 17:00:29 
"Emperror Data: 06-01-2015 16:49:34

Malo tego jestem z tego dumny hha sprzedalbys rodzine za kaske co?"

Co taki "komentarz" ma wspolnego z tematem rozmowy??? Jak juz chcesz sie zaznaczyc tutaj, napisz cos co bedzie relatywne do naszych bokserskich przepychanek slownych...lol...
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 17:01:48 
"Emperror Data: 06-01-2015 16:59:34
boxrec jest najprawdziwszym rankingiem czysto sportowym "

Rzuc okiem np. na pierwsza dwudzistke wagi ciezkiej I juz cala ta teoria lezy na plecach...lol...
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 17:02:39 
COP

Jak mnie określić hmm:) Degenerat, margines jak ci wygodnie ważne że uczciwy i nie gadam pierdół takich jak ty i nie obrażam normalnych userów tylko takich ludzi jak ty nie szanuje i tyle a że jestem szczery to... określaj jak chcesz je..ę na to:)
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 17:03:27 
COP

Podaj swoje top 20
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 17:05:23 
Pozatym wole matematyczne rankingi oparte na punktacji niż w wyniku głosowania albo kto da więcej i kto ma większe plecy sorry, przeczytaj dalej zgadzam się że średnio doładny tyle mam swoje korekty jak każdy
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 17:10:38 
Cop

a tamten komentarz nic nie ma:) czysta ciekawość
 Autor komentarza: fanticfloyd
Data: 06-01-2015 17:20:11 
Śmiech na sali z tym rankingjem boxrec. Pierwszy przykład na śmieszność tego rankingu siódme miejsce tarvera i drugi dziewiąta pozycja solisa oraz trzecie miejsce puleva po nokaucie od kliczki
 Autor komentarza: jassin
Data: 06-01-2015 17:24:23 
1. kliczko
2. stiverne
3. powietkin
4. wilder
5. fury
6. jenn8ngs
7. arreola
8. perez
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 17:28:53 
Fantic

akurat i mnie to rozbawiło a najbardziej Pulev i Tarver
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 17:29:36 
"Emperror Data: 06-01-2015 17:02:39

COP

Jak mnie określić hmm:) Degenerat, margines jak ci wygodnie..."Ja ciebie nie okreslilem, sam to zrobiles. Ja cie nawet nie zauwazylem nigdy wczesniej.
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 06-01-2015 17:30:15 
Autor komentarza: conceptofpower
Oczywiscie slusznie zaznaczyles, ze nie jest on dokladny, gdyz takowy byc nie moze, podobnie jak I inne rankingi. Smieszne jest jednak to, ze piesciarz A dostaje okreslona liczbe punktow za pokonanie piesciarza B, a piesciarz C pokonujac tego samego piesciarza B, otrzymuje juz inna wartosc. Nie wszystko jest takie "cyfrowe" jakby sie pozornie wydawalo. Zreszta podobne systemy uzywane sa przez kilka pomniejszych federacji bokserskich I najwyrazniej nie sa one doskonale.Że ranking boxrec nie jest dokładny - tu się zgadzamy.
Jako dziwne (konkretnie "śmieszne") uważasz, że "piesciarz A dostaje okreslona liczbe punktow za pokonanie piesciarza B, a piesciarz C pokonujac tego samego piesciarza B, otrzymuje juz inna wartosc". A tu nie ma nic dziwnego. Jeżeli Mansour (215 p) wygra z Povetkinem (615 p) to po walce Mansour nie powinien być niżej od Povetkina, czyli powinien zabrać Povetkinowi co najmniej 200 p (a Povetkin co najmniej tyle stracić). Ale jeżeli z Povetkinem wygra Kliczko to nie dostanie 200 p tylko mniej. Gdyby za każdego Povetkina dostawał 200 p to 10 walk i doszedłby do 3000 p na samych Povetkinach. A obijając Povetkinów Władek może dojść tylko do pewnego poziomu, np. 1600 p i wyżej nie. Żeby wyżej to musi znaleźć kogoś lepszego.
A system będzie niedoskonały, bo bokserzy walczą za rzadko i to się nie zmieni.
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 17:30:45 
"fanticfloyd Data: 06-01-2015 17:20:11

Śmiech na sali z tym rankingjem boxrec. Pierwszy przykład na śmieszność tego rankingu siódme miejsce tarvera i drugi dziewiąta pozycja solisa oraz trzecie miejsce puleva po nokaucie od kliczki"

Dokladnie. Dziekuje.
Widze, ze ktos tutaj dzisiaj uzywa swojego intelektu.
 Autor komentarza: Milan
Data: 06-01-2015 17:30:46 
tolek
ogolnie jestes bystry chlopak ale akurat europejska pilka jest skoksowana jak mało który sport
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 17:33:18 
Cop

To masz pecha:) Nie sztuka żucać sie w oczy, No podaj swoje top 20 mądralo bo czasu nie mam:)
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 17:34:11 
"Grzelak Data: 06-01-2015 17:30:15


Że ranking boxrec nie jest dokładny - tu się zgadzamy.
Jako dziwne (konkretnie "śmieszne") uważasz, że "piesciarz A dostaje okreslona liczbe punktow za pokonanie piesciarza B, a piesciarz C pokonujac tego samego piesciarza B, otrzymuje juz inna wartosc". A tu nie ma nic dziwnego. Jeżeli Mansour (215 p) wygra z Povetkinem (615 p) to po walce Mansour nie powinien być niżej od Povetkina, czyli powinien zabrać Povetkinowi co najmniej 200 p (a Povetkin co najmniej tyle stracić). Ale jeżeli z Povetkinem wygra Kliczko to nie dostanie 200 p tylko mniej. Gdyby za każdego Povetkina dostawał 200 p to 10 walk i doszedłby do 3000 p na samych Povetkinach. A obijając Povetkinów Władek może dojść tylko do pewnego poziomu, np. 1600 p i wyżej nie. Żeby wyżej to musi znaleźć kogoś lepszego.
A system będzie niedoskonały, bo bokserzy walczą za rzadko i to się nie zmieni. "

Punkt jest taki, ze ten pozornie cyfrowy system jest kontrolowany przez ludzi, ktorzy wcale nie sa mniej skorumpowani lub obciazeni przerownymi powiazaniami niz reszta tych zespolow rankingowych. To tylko tyle na temat boxrec I jego rankingow. Korzystajcie z tego portaliku jako danych dotyczacych np. rekordow piesciarzy, gdyz jest to z pewnoscia niezla baza, ale ranking mozemy smialo pominac...
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 17:36:33 
Grzelak

Dzięki wyręczyłeś mnie pozdrawiam:)
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 17:37:26 
"Emperror Data: 06-01-2015 17:33:18

To masz pecha:) Nie sztuka żucać sie w oczy..."

lol...jak bedziesz takie bledy popelnial poslugujac sie swoim jezyiem ojczystym, to zaczniesz sie "zucac" w oczy kazdemu, kto ma odrobinke szacunku dla formy ekspresji.
A moje ranking zamieszczam wtedy kiedy mam na to ochote. Uaktualniony wagi ciezkiej byl tutaj niedawno, wiec sobie poszukaj. Najwyrazniej do szkoly sie nie spieszysz, wiec czsu masz sporo...lol...
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 17:41:56 
Co w kontekscie tej sytuacji jest najwazniejsze? Nie zadne powiazanie WBC z boxrec, a fakt iz wszystkie federacje zaczely wreszcie naciskaz na ujednolicony system treningowy sedziow punktujacych. Nic mnie bardziej nie wkurza w boksie zawodowym, jak slepy sedzia punktowy, ktory wbrew najbardziej oczywistej realnosci ringowej przyznaje zwyciestwo komus, kto na nie nie zasluzyl.
Czesto uzywacie tutaj slowa "walek" I prawdopodobnie to jest najwieksza zakala panujaca w boksie.
Jaki waszym zdaniem bylby taki najwiekszy "walek" roku 2014???
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 17:42:45 
Cop

Moje błędy mój problem, moją szkoła sie nie martw wyżucili mnie 5 lat temu ii? mam inny sposób na życie nie twój biznes
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 17:44:02 
Ponadto, chce sie tylko zapytac, czy w jezyku polskim nie poprawniej byloby napisac:
WBC NA NOWY ROK: TURNIEJE MISTRZOWSKIE, WSPÓŁPRACA Z BOXREC.COM ?
Pytam bardziej z checi podszkolenia sie jezykowego, niz jakiejkolwiek innej.
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 17:45:22 
"Emperror Data: 06-01-2015 17:42:45
Cop

Moje błędy mój problem, moją szkoła sie nie martw wyżucili mnie 5 lat temu ii? mam inny sposób na życie nie twój biznes"


God bless you, dude. You need it.
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 17:46:22 
Cop

Dodam ci tylko że jeżdze na gale w polsce a wcale nie uważam że jestem lepszym kibicem od tych co oglądaja streamy nara:)
 Autor komentarza: tolek78
Data: 06-01-2015 17:48:33 
Milan
Podaj mi przykłady wiem że jest skoksowana ale dzięki takim testom są przypadki wyłapywania dopingu a co robi się w ligach zawodowych w USA?odpowiem nic
 Autor komentarza: Milan
Data: 06-01-2015 17:52:51 
tolek
NBA nie rozni sie za bardzo od 99 % zespolow grajacych w LM w pilke , granice w sporcie zostaly tak mocno przesuniete ze swiatowy sukces bez dopingu w gre nie wchodzi w praktycznie zadnej z liczacych sie dyscyplin
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 17:53:24 
Milan

Czy ty byłeś może na gali w KRK? bo to głupie wiem ale za mną siedział koleszka co miał identyczne opinie do twoich :)
 Autor komentarza: Milan
Data: 06-01-2015 17:53:45 
wbc i amerykanie moga chciec wyrywkowych kontroli bo patrza na to co dziej sie w wagach od MW w gore widac wyraznie ze ktaje bylego zsrr sa 1 krok z przodu z dopingiem w porownaniu do reszty swiata
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 18:01:05 
"Milan Data: 06-01-2015 17:52:51
NBA nie rozni sie za bardzo od 99 % zespolow grajacych w LM w pilke , granice w sporcie zostaly tak mocno przesuniete ze swiatowy sukces bez dopingu w gre nie wchodzi w praktycznie zadnej z liczacych sie dyscyplin"

Niestety milanek ma racje. SAD BUT TRUE.
 Autor komentarza: ltomaszl
Data: 06-01-2015 18:01:14 
Odnośnie tytułów mistrzowskich, czy mógłby ktoś rozjaśnić sytuację w wadze super średniej? Prosiłbym mnie poprawić jeśli zrobię błąd, ale wydaje mi się że obecnie sytuacja wygląda tak:

WBC - Anthony Dirrel (najbliższa obrona tytułu przeciwko George Groves?)

IBF - Carl Froch (najbliższa obrona tytułu przeciwko James DeGale?)

WBA - Andre Ward (superczempion / czempion emeryt / czempion w zawieszeniu ?) Dmitrij Sartison (czempion regularny?)

WBO - Artur Abrahamian (najbliższa obrona tytułu przeciwko Paul Smith?)

IBO - Thomas Ousthuizen (najbliższa obrona tytułu ?)

Pas magazynu The Ring - ?
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 06-01-2015 18:02:03 
Wyrywkowe kontrole bedą tylko po to, zeby dostać łapówkę. Kogo nie bedzie stać, to go zawieszą i przy okazji pokażą, że walczą z dopingiem.
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 18:03:17 
"Emperror Data: 06-01-2015 17:46:22
Dodam ci tylko że jeżdze na gale w polsce "

To sie chwali, tylko ze "Polsce" pisze sie szanowny kolego z duzej literki, To tak w ramach szacunku dla swojego kraju. Slowo "szacunek" polecam poszukac w slowniczku.
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 18:07:17 
Cop

ty nie mów o szacunku, Szacunek a pokazówka to dwie sprawy
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 06-01-2015 18:07:51 
"Wyrywkowe kontrole bedą tylko po to, zeby dostać łapówkę. Kogo nie bedzie stać, to go zawieszą i przy okazji pokażą, że walczą z dopingiem."

Hmm.
I tak źle i tak. Jak biorą to źle bo to niesportowe i nikt ich nie pilnuje itd a jak chcą ich łapać to narzekanie że bogaci się wykpią a biedni odpadną...
pfff.
No to za kilka lat będzie bardzo wąskie grono bokserów (ci najbogatsi) i wtedy przyznam Ci rację chłopie.

Chcą walczyć z dopingiem niech walczą. Niech chociaż zachowują pozory tego że tą walkę można wygrać///
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 18:08:20 
"ltomaszl Data: 06-01-2015 18:01:14

Odnośnie tytułów mistrzowskich, czy mógłby ktoś rozjaśnić sytuację w wadze super średniej? Prosiłbym mnie poprawić jeśli zrobię błąd, ale wydaje mi się że obecnie sytuacja wygląda tak:

WBC - Anthony Dirrel (najbliższa obrona tytułu przeciwko George Groves?)

IBF - Carl Froch (najbliższa obrona tytułu przeciwko James DeGale?)

WBA - Andre Ward (superczempion / czempion emeryt / czempion w zawieszeniu ?) Dmitrij Sartison (czempion regularny?)

WBO - Artur Abrahamian (najbliższa obrona tytułu przeciwko Paul Smith?)

IBO - Thomas Ousthuizen (najbliższa obrona tytułu ?)

Pas magazynu The Ring - ? "

sytuacja w tej dywizji jest niezmiernie skomplikowna. Andre Ward moze juz nigdy wiecej nie zawalczyc w zawodowym ringu I jest nieaktywny od dlugiego czasu. Carl Froch jest juz niemalze na emeryturze. Nikt nie dn=ba o Abrahama I Ousthuizena.
Pozostaje Anthony Dirrel, ktorego nie lubie I ktory niczego interesujacego do tej dywizji nie wnosi. Nawet na naszym rynku gwiazda on nie zostanie. Mowiac szczerze, dywizja o takim duzym potencjale, jest tak naprawde w rozsypce.
 Autor komentarza: ltomaszl
Data: 06-01-2015 18:22:00 
"Mowiac szczerze, dywizja o takim duzym potencjale, jest tak naprawde w rozsypce."

A szkoda bo w ostatnich latach starcia pomiędzy najlepszymi wojownikami w tym przedziale wagowym były jednymi z moich ulubionych..Czy są jakieś nowe nazwiska na horyzoncie? O ile się nie mylę starszy z braci Dirrell, Andre nie ma jeszcze 30-tki, a podobno problemy neurologiczne to już echo przeszłości, może więc on rozrusza trochę super średnią? Niestety nie obejrzałem jego ostatniej walki w Kanadzie, ale według relacji na portalu, Amerykanin miał w tej potyczce swoje momenty ale również w ostatniej rundzie przechodził kryzys i był na skraju nokautu, czy rzeczywiście wyglądało to aż tak niebezpiecznie?
 Autor komentarza: muzgurak
Data: 06-01-2015 18:27:01 
clop
"ty nie mów o szacunku, Szacunek a pokazówka to dwie sprawy" . amen
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 06-01-2015 18:32:58 
Autor komentarza: fanticfloyd
Śmiech na sali z tym rankingjem boxrec. Pierwszy przykład na śmieszność tego rankingu siódme miejsce tarvera i drugi dziewiąta pozycja solisa oraz trzecie miejsce puleva po nokaucie od kliczkiWidzisz w tym śmieszność a dla mnie to co napisałeś to tylko dowód na obiektywność rankingu boxrec.
Zgadzam się, że Tarver i Solis są za wysoko, choć z Pulevem już nie, zrobił to co by zrobił każdy inny TOP 3 - przegrał z Władkiem.
Ale Tarver ani Solis to nie jest jakiś gruby przekręt, gdyby byli na TOP 3 to tak, a te miejsca są tylko trochę na wyrost ale bez przegięcia.
Tarver przyszedł z cruiser, dostał punkty na początek, wziął walkę na podtrzymanie, później wygrał z Banksem, który nie jest byle kim, Banks jest porównywalny do najlepszych przeciwników Wildera i Stiverna, TOP 7 Tarvera jest za wysokie ale niewiele.
A Solis, przegrał z Vitkiem (jak każdy), pokonał 3 przeciwników na jakich Wilder i inni dochodzą do walk o pas, przegrał nieznacznie z Thompsonem, który był wysoko. Tak na "pocieszenie" jeżeli kogoś pozycja Solisa bardzo drażni to naprawdę on już nie jest w TOP 10, bo miał przerwę i w następnej walce punkty będzie miał obniżone. A TOP 3 Puleva można obronić. Przed tą walką u wielu był TOP 2, walka nie pokazała nic kompromitującego a teraz już TOP 3 jest śmieszne? Wychodzi na to, że komputerowy ranking czasami rozsądniej ocenia choć bierze pod uwagę tylko cyfry.
 Autor komentarza: tolek78
Data: 06-01-2015 18:38:09 
Jest wywierana za duża presja wyników ,rekordów przez telewizje,kibiców na zawodnikach.Wszystko jest już tak wyżyłowane do maksimum ,że zawodnicy sięgają po doping.Najgorsze jest to że co niektórzy dokonują autodestrukcji ,bo wynik jest dla nich najważniejszy.Ciekawy jestem do czego to wszystko doprowadzi,czy ktoś się opanuje i przerwie te wyniszczanie się zawodników.Kibice to są hieny dla których nie liczy się dobro takiego sportowca.I co jest najgorsze że co raz częściej jest przyzwolenie na takie postępowanie,młody sportowiec nie widząc w dopingu nic złego sięga po niego.Brutalna to jest prawda ale jednak prwda
 Autor komentarza: fanticfloyd
Data: 06-01-2015 18:40:39 
Pulev był pretendentem tylko dlatego że go promuje saunderland
 Autor komentarza: ltomaszl
Data: 06-01-2015 18:52:34 
"Poprawić ma się nie tylko matchmaking, ale praca sędziów. WBC od jakiegoś czasu stara się podnieść jej jakość, aby uniknąć punktacji w rodzaju grudniowej Braldey-Chaves, kiedy pomimo wyraźnej przewagi tego pierwszego ogłoszono remis. W nadchodzących miesiącach federacja nadal ma pracować nad tym problemem, oceniając pracę arbitrów i oferując kursy, choć Sulaiman podkreśla, że gdy decyduje oko ludzkie, o znaczną poprawę trudno."

Zastanawiam się jakie konkretnie działania zamierza podjąć federacja WBC, aby jak twierdzą "podnieść jakość sędziowania"..Czyżby zamierzali zabronić arbitrom obiadów służbowych, kontaktów towarzyskich? A może podczas walk chcą wydzielać dla nich specjalną strefę zamkniętą tak aby nie mogły do niej przeniknąć osoby trzecie? Śmieszą mnie takie utopijne pomysły..

Co znaczy oceniać pracę arbitrów i oferując kursy? To wcześniej żadnych kursów nie przechodzili?
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 18:59:48 
"ltomaszl Data: 06-01-2015 18:22:00
O ile się nie mylę starszy z braci Dirrell, Andre nie ma jeszcze 30-tki, a podobno problemy neurologiczne to już echo przeszłości, może więc on rozrusza trochę super średnią?"


Nie wiem czy miales okazje ogladac ostatnia walke mojego immiennika, tuz przed Christmas, z Derekiem Edwards. Pojedynek byl niemalze do jednej bramki, ale ostatnia 12 runda wskazala na problem Andre, czyli na bardzo slaba odpornosc na cisoy I to, ze kazde powazniejsze uderzenie staje sie zagrozeniem dla niego. Anthony ogladal te runde z trwoga, aczkolwiek pozornie wynik tej walki swiadczyc by mogl, ze Andre Dirrel to ten sam piesciarz co walczyl niesamowita walke z Frochem w Nottingham.
Mysle, ze niestety nic juz z Andre Nie bedzie. A szkoda, gdyz to olbrzymi talent.
 Autor komentarza: fanticfloyd
Data: 06-01-2015 19:00:21 
Po co mieli przechodzić jak każdy sędzia był z rodziny
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 19:08:51 
"Grzelak Data: 06-01-2015 18:32:58
Widzisz w tym śmieszność a dla mnie to co napisałeś to tylko dowód na obiektywność rankingu boxrec."

Zaden ranking nie jest obiektywny a moze byc jedynie obiektywnie akceptowalny przez grupe ludzi. jezeli chcesz sledzic ranking boxrec, nie ma w tym niczego zlego, ale staraj sie je porownywac z rzeczywistoscia I realna wartoscia piesciarzy na rynku bokserskim.
Powtorze swoja dziesiatke:

Top 10 HEAVYWEIGHT DIVISION
January 1st 2015
by cop

1. Wladimir Klitschko
2. Alexander Povetkin
3. Bermane Stiverne
4. Deontay Wilder
5. Bryant Jennings
6. Tyson Fury
7. Vyacheslaw Glazkov
8. Chris Arreola
9. Steve Cunningham
10. Joseph Parker & Anthony Joshua
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 19:12:38 
Oczywiscie pisalem juz wczesniej, ze miejsce dziesiate to bardziej krzyk nadzieji niz realnej wartosci ale zaryzykowalem umieszczenie tych dwoch perspektywicznych piesciarzy w tym ranking ze wzgledu na bardzo slaby stan tej dywizji. Tak naprawde nie ma z kogo wybierac. Starszy Tony Thompson ma doswiadczenie, ale kondycji na trzy rundy, ktore I tak wystacza by wygrac z "wielks kubanska Nadzieja" Solisem. Tarver to jeden z moich ulubionych piesciarzy, ale nie widze go nawet w pierwszej dwudzistce. Z nowych piesciarzy mamy grupke tych, ktorzy stana sie wkrotce widoczni ( w piatek jeden z nich), ale to przyszlosc.
 Autor komentarza: fanticfloyd
Data: 06-01-2015 19:14:07 
Powietkin za wysoko
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 06-01-2015 19:15:45 
"Pulev był pretendentem tylko dlatego że go promuje saunderland"

Co ty pierdzielisz kolego? Potłukło Cię czy co? ;D
Pulev pokonał Dimitrienke, Ustinova, z walki z nim wycofał się Adamek choć miał to być oficjalny eliminator i pokonał Thomspona który "pogromce Kltschków" wd niektórych 2- krotnie niemiłosiernie pozbawił złudzeń że coś osiągnie wielkiego.

W dodatku o ile pamięć mnie nie myli był uznawany po Władku za najlepszego boksera.
Kubrat swoją drogą to wciąż jeden z najlepszych bokserów tej kategorii i oprócz Władimira nikt nie jest na tyle dobry by można absolutnie stawiać Kubrata w roli przegranego...
Skończ pan więc pierdzielić...
 Autor komentarza: Milan
Data: 06-01-2015 19:19:02 
Autor komentarza: tolek78
Data: 06-01-2015 18:38:09
Jest wywierana za duża presja wyników ,rekordów przez telewizje,kibiców na zawodnikach.Wszystko jest już tak wyżyłowane do maksimum ,że zawodnicy sięgają po doping.Najgorsze jest to że co niektórzy dokonują autodestrukcji ,bo wynik jest dla nich najważniejszy.Ciekawy jestem do czego to wszystko doprowadzi,czy ktoś się opanuje i przerwie te wyniszczanie się zawodników.Kibice to są hieny dla których nie liczy się dobro takiego sportowca.I co jest najgorsze że co raz częściej jest przyzwolenie na takie postępowanie,młody sportowiec nie widząc w dopingu nic złego sięga po niego.Brutalna to jest prawda ale jednak prwda

e tam , dobrze sie prowadzacy zawodnik z dobrze dobranymi cyklami , ma praktycznie takie same szanse na zdrowe zycie jak inni
problem nie jest sam doping ale to ze do najeloszego dopingu maja dostep tylko nieliczni
 Autor komentarza: ltomaszl
Data: 06-01-2015 19:20:21 
"...choć Sulaiman podkreśla, że gdy decyduje oko ludzkie, o znaczną poprawę trudno."

Czcze gadanie. Nie decyduje żadne oko tylko ludzkie sumienie. W każdym zawodzie jest coś takiego jak etyka. Jeśli dany sędzia postępuje nieetycznie i jest przekupny to żadne obostrzenia tego nie zmienią. Tylko od niego zależy czy gdy pojawi się propozycja wypaczenia wyniku walki to ją przyjmie bądź odmówi stawiając na szali swoją reputację i narażając się na odsunięcie od sędziowania w przyszłości. A że jest jak jest i 99% ludzi to oportuniści stąd też nie dziwi że i wśród sędziów bokserskich większość woli nie narażać się na nieprzyjemności i jeśli ktoś próbuje kupić ich przychylność to na to przystają..
 Autor komentarza: fanticfloyd
Data: 06-01-2015 19:25:12 
Pulev już nic nie osiągnie a przed wladkiem pokonał samych frajerów a Adamek nie walczył z nim bo poprostu zaproponowali śmieszną kwotę jak dla Adamka
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 19:29:07 
"UndeadDog Data: 06-01-2015 19:15:45
...z walki z nim wycofał się Adamek choć miał to być oficjalny eliminator..."


Jak zwykle klamstwa, lub calkowita ignoracja faktow. Taka walka nigdy nie zostala nawet wykreowana a w bardzo wstepnych nieoficyjalnych rozmowach, piesciarskie obozy wielu piesciarzy nie zgodzily sie na bezsensowne warunki kontraktow na walke z "dzielnym Bulgarem". W tej grupie piesciarzy znalezli sie m.in: Adamek I Jennings. Nazywanie tej sytuacji "wycofaniem" jest syndrome nieznajomosci branzy. Nie po raz pierwszy zreszta popisujesz sie kompletna bzdura... Jak mi nie wierzysz, zapytaj sie jakiegokolwiek "dziennikarza" ktoremu ufasz a potwierdzi on moje slowa.
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 19:31:24 
"fanticfloyd Data: 06-01-2015 19:25:12

Pulev już nic nie osiągnie a przed wladkiem pokonał samych frajerów a Adamek nie walczył z nim bo poprostu zaproponowali śmieszną kwotę jak dla Adamka."

Dokladnie. Dodalbym rowniez to, ze po ewentualnym zwyciestwie Adamka, stawalbby sie on automatycznie wspolpromowany przez Saunderlanda, co samo w sobie jest juz bezsensem kontrakturalnym.
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 19:33:28 
"ltomaszl Data: 06-01-2015 19:20:21

Nie decyduje żadne oko tylko ludzkie sumienie. W każdym zawodzie jest coś takiego jak etyka."

Niestety nie jest to rzeczywistosc, ktora nas otacza. Mowienie o etyce zawodowej jest juz czescia utopijnego podejscia do zycia. Ja rowniez bym chcil, bys mial racje, ale fakty wskazuja iz nasza cywilizacja idzie w zupelnie innym kierunku.
 Autor komentarza: Milan
Data: 06-01-2015 19:38:01 
Autor komentarza: fanticfloyd
Data: 06-01-2015 19:25:12
Pulev już nic nie osiągnie a przed wladkiem pokonał samych frajerów a Adamek nie walczył z nim bo poprostu zaproponowali śmieszną kwotę jak dla Adamkaniesttey bzdura , Nasz D&D nie wyszedł do Puleva bo czul w ajkiej jest formie a motywacji do treningów nie miał , D&D ze swoim potrojnym jabem przypominajacym odganianie muchy byłby przez Puleva rozbity samym lewym prostym
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 06-01-2015 19:38:33 
"Pulev już nic nie osiągnie a przed wladkiem pokonał samych frajerów"

Sorry ale mogę to skwitować tylko tak. Frajer to ty jesteś... I do tego nie myślisz.
Pozdrawiam i miłego hejtowania. A co do tego czy Pulev coś osiągnie to się przekonamy zapewne jeszcze...
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 06-01-2015 19:41:40 
Milan
W jakiej formie by nie był i jakiej by nie miał motywacji to Pulev to dużo lepszy ciężki po prostu i rzeczywiście samym lewym by zmasakrował Góralowi twarz zapewne.
Ale to nie ma najmniejszego znaczenia w ocenie tego pięściarza (podałem to jako ciekawostkę bardziej na to że chcieli doprowadzić do różnych walk z udziałem Kubrata) bo Pulev i tak miał przed starciem mistrzowskim nawet dobry rekord.

Ale wiadomo. Niektórzy... A szkoda słów.
Miłego dnia.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 06-01-2015 19:42:41 
Emperror Data: 06-01-2015 16:42:15
Cop

Ja jestem prosty chlopak z ulicy co bardziej szanuje sport od kasy w przeciwjenstwie do ciebie.
Powiem ci poprostu bujaj sie wkoncu z tego forum bo zasmiecasz i denerwujesz userow taki wrzod tego forum huj z toba.

WBC idzie w dobra strone pytanie na ile prawdziwe i uczciwe te zamiary wracajac do tematu:) Pozdrawiam:)
*
*
O ja pier....lę :-)
+
graba
 Autor komentarza: un4given
Data: 06-01-2015 19:44:06 
UndeadDog

"Sorry ale mogę to skwitować tylko tak. Frajer to ty jesteś..."

Słowa użytkownika uważającego się za strażnika kultury na tej stronie xDD

P.S. Nie zdązyłem przewinąć xD
 Autor komentarza: Rollins
Data: 06-01-2015 19:48:25 
jassin Data: 06-01-2015 16:43:51
przeciez bokserzy maja testy przed i po kazdej walce po co to zmieniac. poza tym koksu tak szybko nie dq sie wyplukac z organizmu wiec jak ktos sie wspomagal podczas przygotowań to raczej wyjdzie na tescie przed walka
*
*
Niestety nie zawsze. Często testów nie ma przed walką, czasem testów nie ma po walce, a czasem nie ma w ogóle.
 Autor komentarza: fanticfloyd
Data: 06-01-2015 19:51:32 
Pulev miał wielkie osiągnięcia pokonać jakiegos słonia w składzie porcelany
 Autor komentarza: Scumbag
Data: 06-01-2015 19:52:54 
UndeadDogData: 06-01-2015 19:38:33

,, Frajer to ty jesteś... I do tego nie myślisz.''
Nawet w święto bije jad od ciebie.
Brak kultury, po prostu chamstwo....
 Autor komentarza: ltomaszl
Data: 06-01-2015 19:53:22 
"Niestety nie jest to rzeczywistosc, ktora nas otacza. Mowienie o etyce zawodowej jest juz czescia utopijnego podejscia do zycia. Ja rowniez bym chcil, bys mial racje, ale fakty wskazuja iz nasza cywilizacja idzie w zupelnie innym kierunku."

Co prawda to prawda. Dlatego zawsze jest to dla mnie pokrzepiające jeśli napotykam odstępstwa od tej reguły.
 Autor komentarza: fanticfloyd
Data: 06-01-2015 19:53:43 
Underdog do nogi
 Autor komentarza: un4given
Data: 06-01-2015 19:55:53 
Scumbag

I ten mały hipokryta ma czelność słać donosy do redakcji na innych...lol...
 Autor komentarza: Scumbag
Data: 06-01-2015 19:57:04 
un4given


dokładnie


największy konfident i hipokryta orga
 Autor komentarza: fanticfloyd
Data: 06-01-2015 19:57:14 
Underdog człowiek który modli się do bokserów występujących na niemieckich ringach a zwłaszcza z grupy saunderlanda
 Autor komentarza: Rollins
Data: 06-01-2015 19:57:33 
fanticfloydData: 06-01-2015 19:51:32
Pulev miał wielkie osiągnięcia pokonać jakiegos słonia w składzie porcelany
*
*
Weź nie przesadzaj, Kolego. Pulew to dobry bokser. Fakt, że prowadzony był czasami asekuracyjnie, ale pokonał solidnych rywali. Na walkę o tytuł zasłużył jak najbardziej. Nie wypadł wcale za dobrze, ale też nie było źle. Wynik bez niespodzianki,ale to przecież nie przekreśla jego dalszej kariery, ani klasy, jako pięściarza.

Zobacz np na takiego Wildera - temu to dopiero dali walkę o pas w prezencie.

Mam nadzieję, że boks przetrwa 17 stycznia i Wilder spadnie na należne mu miejsce, czyli gdzieś tam w otchłań rankingów wszelakich :-)
 Autor komentarza: Scumbag
Data: 06-01-2015 19:59:20 
Dziwny typ z tego Underdoga - modli się i jednocześnie nadużywa alkoholu - często pisał tu po pijaku bzdury (zresztą po trzeźwemu tez potrafi nieźle tu ,,nasrać''za przeproszeniem)
 Autor komentarza: fanticfloyd
Data: 06-01-2015 19:59:57 
Wildera rollins nie oceniam do walki
 Autor komentarza: Milan
Data: 06-01-2015 20:01:15 
scumbag
kolego nie wypominajmy bo praktycznie na kazdego mozna cos znaleźć tylko Ja jako jeden z nielicznych nie daje sie poniesc emocjom lol

a donosy faktycznie mozna sobie darowac
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 06-01-2015 20:02:36 
Un4
Hipokryta? A post oczywiście przez przypadeczek przeczytałeś :D
Heh. Nie martw się. Od dziś zamiast słać "donosy" na chlew który wyprawiasz będziesz dostawał solidną ripostę bo redakcja i tak nie reaguje...

To powinno Ci pasować...

Pozdrawiam i do przeczytania bo widzę że coraz więcej dziwolągów się tu pod tematem naschodziło...
 Autor komentarza: Scumbag
Data: 06-01-2015 20:04:19 
Milan

,,tylko Ja jako jeden z nielicznych..''no no mamy tu kulturalną perełkę...fajnie

aswoją drogą to podejrzewam że panowie z redakcji mają niezłą polewkę z Underdoga jak dostają od niego
kolejną skargę,donos na innych użytkowników.

LOL
 Autor komentarza: un4given
Data: 06-01-2015 20:05:18 
Z konfidentami nie gadam.
 Autor komentarza: Milan
Data: 06-01-2015 20:08:05 
Autor komentarza: Scumbag
Data: 06-01-2015 20:04:19
Milan

,,tylko Ja jako jeden z nielicznych..''no no mamy tu kulturalną perełkę...fajnie


dokładnie miałem to okreslenie na koncu języka ale z racji mojej wrodzonej skromnosci lepiej ze to Ty napisałeś
pozdrawiam Bracie ;)
 Autor komentarza: fanticfloyd
Data: 06-01-2015 20:09:16 
Scumbag jeśli to prawda co mówisz o underdogu to smutne że choruje na alkoholizm to trudna choroba a underdogowi życzę powodzenia na spotkaniach aa.
 Autor komentarza: ltomaszl
Data: 06-01-2015 20:10:08 
Ogólnie uważam że Maurico Suliman chcąc reformować pewne aspekty boksu kieruje się właściwymi pobudkami, jednak ich wadą jest to że są w większości odrealnione. Ot choćby kwestia sędziów. Załóżmy że WBC osiągnęłaby porozumienie z pozostałymi znaczącymi federacjami i wspólnym sumptem wypracowaliby jakieś uniwersalne przepisy, które wprowadzałyby do pracy sędziów punktowych rygor, który praktycznie wykluczałby możliwość mataczenia przy wynikach walk. Wyobraźmy sobie reakcję środowiska sędziowskiego, nie boję się zaryzykować tezy że skończyłoby się to powszechnym bojkotem, który argumentowano by że sędziowie są kneblowani. Przypuszczam że bojkot ze strony sędziów pociągnął by za sobą podobną reakcję największych promotorów, którzy woleliby po staremu hodować kury znoszące złote jajka i prawdopodobnie stworzyliby wówczas własne alternatywne federacje. Wówczas pod auspicjami dotychczasowych federacji pozostałyby jedynie najmniej istotne podmioty w branży i siłą rzeczy stanowiliby margines w świecie boksu. Jednym słowem utopia.
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 20:10:17 
Cop
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 20:11:07 
"un4given Data: 06-01-2015 19:55:53

I ten mały hipokryta ma czelność słać donosy do redakcji na innych...lol... "

Glownie na mnie, ale moje milosierdzie jest wielkie i toleruje nawet takich jak on...lol...
 Autor komentarza: Scumbag
Data: 06-01-2015 20:12:29 
fanticfloyd

,,Scumbag jeśli to prawda co mówisz o underdogu to smutne że choruje na alkoholizm to trudna choroba a underdogowi życzę powodzenia na spotkaniach aa.''niestety obawiam się ze tak - sam wielokrotnie tu pisał że pije, albo że jest już pijany itp
Oczywiscie rówinez życzę mu powodzenia w walce z nałogiem
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 20:12:45 
COP

Czym Jennings zasłużył by być wyżej od Furego a Wilder nie rozumiem chyba
 Autor komentarza: un4given
Data: 06-01-2015 20:12:52 
Scumbag

"aswoją drogą to podejrzewam że panowie z redakcji mają niezłą polewkę z Underdoga jak dostają od niego
kolejną skargę,donos na innych użytkowników"

Podejrzewam że to od razu trafia do spamu a potem prosto do śmieci bez czytania bo szkoda czasu na pierdoły xD
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 20:14:24 
"Scumbag Data: 06-01-2015 20:12:29
życzę mu powodzenia w walce z nałogiem"

To moze nie nalog a styl zycia...lol...
 Autor komentarza: Scumbag
Data: 06-01-2015 20:15:26 
un4given


pewnie jest tak jak napisałeś - maile trafiają do spamu....jak niechciana reklama Viagry
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 20:15:27 
"Emperror Data: 06-01-2015 20:12:45
COP
Czym Jennings zasłużył by być wyżej od Furego"

TAK.
 Autor komentarza: Nitras
Data: 06-01-2015 20:16:34 
Autor komentarza: conceptofpower
Jak mi nie wierzysz, zapytaj sie jakiegokolwiek "dziennikarza" ktoremu ufasz a potwierdzi on moje slowa.

Plotki w branży są następujące:
kto to jest wirtualny "cop" ?
Mitoman, traktowany nie wiem dlaczego bo ciągle pisze bzdury, w miarę poważnie. Każda minuta poświęcona na czytanie jego bełkotu, jest minutą straconą.

chyba jednak to nie plotki :-)
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 20:17:15 
"ltomaszl Data: 06-01-2015 19:53:22

"Niestety nie jest to rzeczywistosc, ktora nas otacza. Mowienie o etyce zawodowej jest juz czescia utopijnego podejscia do zycia. Ja rowniez bym chcil, bys mial racje, ale fakty wskazuja iz nasza cywilizacja idzie w zupelnie innym kierunku."

Co prawda to prawda. Dlatego zawsze jest to dla mnie pokrzepiające jeśli napotykam odstępstwa od tej reguły."

Dla mnie rowniez, aczkolwiek bedac pragmatykiem, staram sie nie wkraczac w utopijne rejony naszej egzystencji.
 Autor komentarza: fanticfloyd
Data: 06-01-2015 20:17:47 
Emperor tym że promuje go duva która zajęła 10 miejsce w rankingu yahoo na najpotężniejszych ludzi w świecie boksu i duva dobre kontakty oraz jennings pokonał szpilke
 Autor komentarza: conceptofpower
Data: 06-01-2015 20:18:49 
"Nitras Data: 06-01-2015 20:16:34

Autor komentarza: conceptofpower
Jak mi nie wierzysz, zapytaj sie jakiegokolwiek "dziennikarza" ktoremu ufasz a potwierdzi on moje slowa.

Plotki w branży są następujące:
kto to jest wirtualny "cop" ?
Mitoman, traktowany nie wiem dlaczego bo ciągle pisze bzdury, w miarę poważnie. Każda minuta poświęcona na czytanie jego bełkotu, jest minutą straconą. "


lol....ja mowilem o dziennikarzu a nie Garczabarczaku...lol...
 Autor komentarza: ltomaszl
Data: 06-01-2015 20:19:35 
Jak już jesteśmy przy temacie WBC, czy ktoś orientuje się kiedy dojdzie do pierwszego spotkania twarzą w twarz Bermaine'a Stiverna i Deontaya Wildera? Bo przyznam że trochę mnie dziwi, iż dotychczas się jeszcze nie odbyło? Niby machina promocyjna tego wydarzenia ruszyła pełną parą, są zapowiedzi, wywiady, jest program All Access a konferencji brak..Przecież stacja Showtime wydarzenia tego kalibry nagłaśnia z o wile większą pompą. Ktoś tu nawet niedawno stwierdził że pod względem prestiżu medialnego starcie 17 stycznia ustępuje jedynie walkom Floyda Mayweathera Juniora, przed którymi organizuje się na terenie Stanów Zjednoczonych co najmniej kilka spotkań typu "Face Off", a tu ani jednego? Zwłaszcza jeśli z tego co wiem obydwaj do walki przygotowują się w Kalifornii..
 Autor komentarza: Milan
Data: 06-01-2015 20:20:20 
Autor komentarza: Scumbag
Data: 06-01-2015 20:15:26
un4given


pewnie jest tak jak napisałeś - maile trafiają do spamu....jak niechciana reklama Viagry

albo niechciane reklamy agencji towarzyskich czy dmuchanych basenów ...
 Autor komentarza: Scumbag
Data: 06-01-2015 20:22:35 
Milan

oj Milan Milan dorośnij wreszcie
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 20:23:01 
Fantic

A kto to szpilka w porównaniu do Cunnighama np? Aha to że go Duva promuje to ma wyższe miejsce w rankingu Copa? śmiech na sali:)
 Autor komentarza: Milan
Data: 06-01-2015 20:25:08 
Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 20:23:01
Fantic

A kto to szpilka w porównaniu do Cunnighama np? Aha to że go Duva promuje to ma wyższe miejsce w rankingu Copa? śmiech na sali:)

tylko ze Szpilke z Adamka , Cunn z Adamka ogrywa na pkt , ja sie nie dziwie choc pozycja Steva w 10 to małe nieporozumienie
 Autor komentarza: fanticfloyd
Data: 06-01-2015 20:27:47 
A kto ma lepsze kontakty w stanach? A po drugie nie oceniaj szpilki gdyż ma jeszcze potencjał
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 20:27:50 
MIlan

MI chodzi o to czym Jennings czy Wilder sportowo zasłużyl na wyższe miejsce od Furego, nie interesuje mnie gdybanie

Fantic

Pozatym Duva nie promuja Jenningsa tylko Shaw
 Autor komentarza: fanticfloyd
Data: 06-01-2015 20:29:36 
Możliwe sprawdzę
 Autor komentarza: Milan
Data: 06-01-2015 20:29:42 
emperror czytam wyrywkowo
ok odp na twoje pytanie
moim zdaniem nie zasluzyli obaj maja duzo gorszy rozklad , moim zdaniem Fury pokonuje i BJ i Wildera
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 20:29:58 
Fantic

Nie oceniam Szpilki nawet więcej powiem ja w niego wierze nawet troche, ale nie oszukujmy sie to nie ta liga co Cunn narazie
 Autor komentarza: Milan
Data: 06-01-2015 20:30:27 
Autor komentarza: Scumbag
Data: 06-01-2015 20:22:35
Milan

oj Milan Milan dorośnij wreszcie

dorosne jak jeden z userów przestanie kłamac ;)
 Autor komentarza: fanticfloyd
Data: 06-01-2015 20:33:21 
Emperor najlepiej by było zapytać władzę wbc
 Autor komentarza: Nitras
Data: 06-01-2015 20:33:27 
"Nitras Data: 06-01-2015 20:16:34

Autor komentarza: conceptofpower
Jak mi nie wierzysz, zapytaj sie jakiegokolwiek "dziennikarza" ktoremu ufasz a potwierdzi on moje slowa.

Plotki w branży są następujące:
kto to jest wirtualny "cop" ?
Mitoman, traktowany nie wiem dlaczego bo ciągle pisze bzdury, w miarę poważnie. Każda minuta poświęcona na czytanie jego bełkotu, jest minutą straconą. "


lol....ja mowilem o dziennikarzu a nie Garczabarczaku...lol...


a ja napisałem o dziennikarzu :-)

http://www.fightnews.com/fightnews-team

to chyba licząca sie strona w tym biznesie :) artykułu sygnowanego Ula 1000 coś tam/ cop itp. nigdy nigdzie nie czytałem, natomiast sporo artykułów/wywiadów autorstwa "Przemek Garczarczyk" i owszem :-)
 Autor komentarza: Scumbag
Data: 06-01-2015 20:34:11 
Milan

,,dorosne jak jeden z userów przestanie kłamac ;)''


ojej mamy tu na pokładzie kłamcę??? kto to jest???
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 20:36:21 
Fantic

Ale ja sie pytam Copa bo mi chodzi o jego ranking nie wbc na temat rankingów federacji Babilonski wyjasnil wszystko
 Autor komentarza: Nitras
Data: 06-01-2015 20:36:38 
Autor komentarza: conceptofpower
lol....ja mowilem o dziennikarzu a nie Garczabarczaku...lol...

i nie obrażaj ludzi, do pięt człowiekowi nie dorastasz, napisz coś sensownego, podpisz sie imieniem i nazwiskiem, weź za to pieniądze......ot tyle. KULTURY należy uczyć od maleńkości, feeeee
 Autor komentarza: fanticfloyd
Data: 06-01-2015 20:43:10 
To kwestia indywidualna copa ten ranking hw
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 20:46:25 
Fantic

Chce mu pokazać tylko że jest hipokryta jego ranking mi lata i powiewa wiesz?
 Autor komentarza: fanticfloyd
Data: 06-01-2015 20:48:18 
Zawsze promuje się swoich
 Autor komentarza: Emperror
Data: 06-01-2015 20:51:02 
Nie zawsze obiektywny kibic potrafi docenic czy to Kuba Japonia Czy Honolulu
 Autor komentarza: Milan
Data: 06-01-2015 20:52:43 
Autor komentarza: Scumbag
Data: 06-01-2015 20:34:11
Milan

,,dorosne jak jeden z userów przestanie kłamac ;)''


ojej mamy tu na pokładzie kłamcę??? kto to jest???

dokładnie mamy layera nie mylic z lawyerem :)
 Autor komentarza: fanticfloyd
Data: 06-01-2015 20:53:08 
No tak
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.