UGONOH CHCE STOCZYĆ PIĘĆ WALK W 2015 ROKU

Nowy rok ma być w końcu aktywniejszy dla Izuagbe Ugonoha (10-0, 8 KO). Polski zawodnik, których w ostatnich dwóch latach stoczył zaledwie dwie walki, w najbliższych dwunastu miesiącach ma wejść między liny aż pięciokrotnie.

- Rok 2015 wygląda obiecująco, a planowo mam stoczyć 5 pojedynków. Regularne walki z odpowiednimi przeciwnikami to to, czego teraz potrzebuję. Całą resztę mam. Liczę na to, że będę zwyciężał, a moje walki dostarczą Wam mnóstwo emocji - napisał 28-latek na Facebooku.

W minionym roku Ugonoh zaliczył tylko jeden występ, ale w jego karierze działo się sporo. Zmienił kategorię na ciężką, rozpoczął pracę z trenerem Kevinem Barrym, a także miał okazję sparować z Bermane'em Stiverne'em (24-1-1, 21 KO) podczas przygotowań mistrza WBC do walki z Deontayem Wilderem.

- Dziękuję Wam wszystkim za to, że wspieraliście mnie przez cały ten rok. Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonałem i rok oceniam jako udany. Choć nie było lekko, to wyjazd do Las Vegas oceniam jako bardzo dobrą decyzję - stwierdził.

Pierwszy pojedynek w 2015 roku Ugonoh stoczy prawdopodobnie 7 marca.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 03-01-2015 14:47:10 
To jest dobra wiadomość, jeżeli przeciwnicy będą odpowiednio wybierani i ich poziom będzie się zwiększał to Izu na pewno zacznie się rozwijać.


Osobiście widzę go w tej wadze i myślę, że stać go na wielkie sukcesy. Jeżeli taki fizol Jennigs, jest w czołówce tej kategorii, to czemu Ugonoh nie mógłby z czasem też do niej należeć. Czemu akurat taki przykład, bo Izu trochę przypomina mi surowością Brajana. Zaznaczę, że Jennings zapracował Sobie na Swoją pozycję ciężką pracą i bardzo go szanuje.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 03-01-2015 15:03:48 
spoko, zycze samych sukcesow
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 03-01-2015 16:42:16 
Siostra juz jest bardzie popularniejsza,,,Izu za bardzo zardzewial.Sparingi to nie walki,,Widac ze olewa boks,,To chyba przy okazji bo co innego zamierza robic
 Autor komentarza: maniekz
Data: 03-01-2015 19:34:21 
Za dużo!!! Co to niby daje? Przetrenowanie pewne!!!

Dawno już udowodniono że optymalne zestawienie dla 12 miesięcy to 3-4 walki na średnim poziomie i 2-3 na wysokim.

Izu raczej do leszczy nie należy i przewracanie ogórków nie ma sensu.
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 03-01-2015 19:53:28 
Spartacus - Bez żartów, nie porównuj Jeninngsa do Ugonoha, Bryant to zjawisko którego nie da się opisać bo zajmuje się boksem tak krótko a potrafi tak wiele.
Ugonoha chętnie zobaczę z jakąś solidną firmą w HW aczkolwiek powinna być to jednorazowa walka bo nie daje mu większych szans nawet z szeroką czołówką.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.