GOŁOWKIN ROZPOCZYNA PRZYGOTOWANIA DO WALKI Z MURRAYEM

Giennadij Gołowkin (31-0, 28 KO) rozpoczyna w kalifornijskim Big Bear przygotowania do kolejnego pojedynku. W najbliższych tygodniach pod czujnym okiem Abela Sancheza Kazach będzie się zbroić na Martina Murraya (29-1-1, 12 KO). Walka odbędzie się 21 lutego w Monte Carlo.

32-latek ostatni okres poświęcił na międzynarodową promocję. Odwiedził Monako, Astanę, Londyn i stolicę Meksyku. Teraz jest już z powrotem w Stanach Zjednoczonych, gdzie skupia się na treningach przed lutowym występem.

Zobacz: GGG WŚRÓD NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANYCH

- W minionych tygodniach byłem bardzo zapracowany, ale lubię spędzać czas z mediami i kibicami na całym świecie. Cieszę się na kolejny obóz z moim trenerem i obiecuję wspaniałe show w Monte Carlo – powiedział "GGG".

Promotor pięściarza Tom Loeffler dodał, że wizyty w kolejnych krajach były bardzo owocne.

- Giennadij wszędzie był przyjmowany w wyjątkowy sposób, zarówno przez media, jak i kibiców. To potwierdza, że jest najszybciej wschodzącą międzynarodową gwiazdą boksu. Obecnie koncentruje się już na przygotowaniach do walki z Murrayem, która będzie stanowić dla niego największy sprawdzian w karierze – stwierdził.

Stawką lutowej potyczki będą należące do Kazacha pasy WBA Super, IBO i tymczasowy WBC w wadze średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PPS
Data: 17-12-2014 13:35:59 
Bardzo mnie cieszy ostatni wzrost popularności Gieni, szybciej dojdzie do wielkich walk, a myślę, że zawsze jakiś delikwent się znajdzie czy to z SMW czy MW. Jeszcze 3-4 walki temu Golovkin był w miarę anonimowy w porównaniu do teraz. Nawet niedzielniacy co nie co słyszeli:)
 Autor komentarza: Adih4sh
Data: 17-12-2014 18:07:51 
Kolejna walka do jednej bramki. Kiedyś zastanawiałem się dlaczego GG był przymierzany do Warda w super średniej. Od niedawna to zrozumiałem że dla niego super średnia była by w sam raz.
Tam każda walka była by ciekawa.
 Autor komentarza: hero21
Data: 17-12-2014 22:20:35 
Gieniek odpocznij sobie jeszcze. Na takiego przeciwnika wystarczy Ci 2-3 tygodnie. I tak wyjdzie jak zawsze, 2-3 runda przeciwnik będzie już mocno porozbijany, a Ty nawet bardzo się nie spocisz.
 Autor komentarza: KJ85
Data: 17-12-2014 22:51:01 
Ja bardzo chętnie zobaczyłbym GGG z Cotto :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.