HUCK LUB HERNANDEZ W MARCU DLA LEBIEDIEWA?

Być może już 28 marca dojdzie do unifikacyjnego pojedynku w wadze junior ciężkiej. Tego dnia na gali w Moskwie wystąpi czempion WBA Denis Lebiediew (26-2, 20 KO). Jego menedżer Wadim Korniłow zdradził, że trwają prace nad tym, aby skonfrontować Rosjanina z którymś z innych mistrzów.

- Denis ma wystąpić w Moskwie w walce wieczoru. Nie ma jeszcze konkretów, ale mówi się o naprawdę dużej potyczce. Są dwie opcje – Yoan Pablo Hernandez albo Marco Huck. Decyzja należy do promotorów, ale istnieje spore prawdopodobieństwo, że zobaczymy pojedynek unifikacyjny. Jeżeli się nie uda, Denis zmierzy się z mocnym pretendentem – stwierdził Korniłow.

Zarówno Huck, jak i Hernandez nie mają wyznaczonych dat kolejnych walk. Kubańczyk miał boksować w grudniu z Olą Afolabim, ale doznał kontuzji i pojedynek odwołano. Ma do niego dojść w innym terminie.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 03-12-2014 15:49:30 
Już widzę jak Hernandez jedzie do Moskwy po pewny wpiernicz. Ten gość w trakcie podróży dostałby chyba kontuzji... Gość jest bardziej delikatny niż nasz Harnaś. Szkoda, że znowu coś mu się stało, bo jestem tego pewien, że Afolabi by go posadził na dupie i skończył przed czasem. Najsłabszy z aktualnych mistrzów Yoan Pablo Hernandez...
 Autor komentarza: Rollins
Data: 03-12-2014 16:24:41 
ani jeden, ani drugi

To jest tak pewne, jak to, że do walki Mayweather vs Pacquiao nigdy nie dojdzie.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 03-12-2014 16:25:45 
Huck zaboksuje z Bellew, albo Głowackim, Hernandez z rywalem na swoim poziomie - Mormeckiem.
 Autor komentarza: Enginer86
Data: 03-12-2014 19:12:31 
A może Master wygrywa z Mormeckiem i dostaję szansę od Lebiediewa? Walki polaków w Moskwie dobrze się sprzedają. Zresztą ciężko będzie o klasowego rywala dla Lebiediewa. Tylko Mateusz musi wcześniej znokautować Mormecka :)
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 03-12-2014 19:26:28 
Mateusz nie musi znokautować Mormecka, jak mu odda 2 w rundy to nic sie nie stanie bo przecież nie mogą zrobić takiego przekrętu gorzej przy wyrównanej walce to dec. idzie na Francuza.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 03-12-2014 19:45:50 
Masternak z Lebiediewem podzieliłby los Kołodzieja.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 03-12-2014 23:01:33 
Hernandez to efemeryda, nie wiem czy w ogole ktos go widzial jak walczy. Ponoc gdzies tam kiedys walczyl. Ale gdzie chlop na Specnaza. Lebiediew-Huck? Nie wiem czemu, ale nie wierze w ta walke. Huck ma duzo do stracenia w Rosji, a moze robic fajna kase bez wielkiego ryzyka w Niemczech z drugorzednymi rywalami, czekajac ewentualnie na Kliczke w 2016. Chyba, ze Ruscy sypna grubsza kasa to i Muamar sie pofatyguje do Moskwy. Rosja dorobila sie fajnej ekipy podczas gdy u nas w tym czasie trwalo promowanie Wawrzyka, Kolodzieja i cmokanie na Wlodara, ktory majac pas i bedac na topie mial x-miesiecy wolnego, a potem wszedl bezposrednio na Drozda... i po pasie. Nie wiem kiedy sie doczekamy kolejnych Adamkow i Golotow, ale poki co upadki Cygana i Proksy tylko potwierdzaja pewne obserwacje nt polskiego boksu i sposobu budowania grup
 Autor komentarza: Clevland
Data: 04-12-2014 00:03:12 
Huck i Hernandez okopali się w Niemczech i do Lebiediewa czy Drozda nie wyjdą.

Mastera może wystawią.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.