ZBIGNIEW RAUBO O REPREZENTACJI (1/2)

Kilka dni temu mieliśmy okazję porozmawiać długo ze Zbigniewem Raubo - selekcjonerem naszej reprezentacji oraz głównym trenerem ekipy Husarii w rozgrywkach WSB. Zapraszamy Was do wysłuchania pierwszej części tego ciekawego i wyczerpującego wywiadu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: roycer
Data: 28-11-2014 19:11:50 
Nie panie Zbyszku, Zbyszku- bo pan jest gość i wiele panu zawdzięczamy, ale nie do końca. Nie do końca bo powinien pan powiedzieć, że boks amatorski w Polsce nie tyle co kuleje, co nie istnieje!! Kogo pan chce wziąć do Hussars?? Tu wszyscy interesują się zawodowym a pan wymienia amatorów o których nikt nie słyszał. Z czym do Kubańczyków, Meksykańców?? Niech pan powie, że nie ma szkolenia to każdy świetnie wie. Pan powinien powiedzieć, że boks amatorski leży i kwiczy i k.. nie będzie zawodników, a o tych to się nadają..nie na poziom światowy,nawet europejski:( Weź pan powiedz zakładajmy kluby i szkolmy!
 Autor komentarza: roycer
Data: 28-11-2014 19:25:33 
Jeżeli chodzi o medale na Olimpiadzie to najwięcej, jak ktoś się nie zna, mamy w boksie!! Panie Raubo zapomniał pan, pewnie nie.. Szkolenie, szkółki, dofinansowanie do boksu. To jest istota sprawy! Więc nie Hussars, a niech pan poruszy ten problem, CO ZE SZKOLENIEM I PRZYCIĄGNIĘCIEM MŁODYCH DO BOKSU!
 Autor komentarza: CiemyKlucz
Data: 28-11-2014 20:23:17 
czemu ten przemiły pan nie podetnie sobie wąsów brwi i włosów? he?
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 29-11-2014 01:41:49 
Widocznie lubi wąsy,,,i ma wieksze problemy niz podcinanie brwi
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.