FURY-CHISORA II: TYPUJĄ TARVER, BOWE I TONEY

Znani amerykańscy bokserzy są jednogłośni - Tyson Fury (22-0, 16 KO) pokona w sobotnim rewanżu w Londynie Derecka Chisorę (20-4, 13 KO). Wielu z nich przypuszcza, że "Del Boy" zaprezentuje się lepiej niż w 2011 roku, ale jednocześnie sądzi, że wynik nie ulegnie zmianie.

ANTONIO TARVER: Uważam, że ponownie wygra Fury, o ile nie da się trafić jakimś głupim ciosem. Chcę, aby to on zwyciężył, ponieważ chcę przylecieć do Wielkiej Brytanii i zmierzyć się z nim w wielkiej walce!

RIDDICK BOWE: Stawiam na Fury’ego. Nie sądzę jednak, aby zdołał wygrać przez nokaut. Wszystko rozstrzygnie się na punkty.

JAMES TONEY: Obaj są przeciętniakami, obaj są bumami! Myślę w każdym razie, że znowu wygra Fury. Ja bym go znokautował. Poleciałbym do Anglii i go znokautował. Jest duży, ale walczył tylko z zawodnikami klasy C. Mogę walczyć i z nim, i z Chisorą, nie ma problemu.

Zobacz też: FURY: KLICZKO BĘDZIE MNIE UNIKAŁ

AMIR MANSOUR: Sądzę, że Fury znowu go pokona. Dużo zależy jednak od formy Chisory. Aby wygrać, musi pokazać trochę większe serce. Nie twierdzę, że Fury ma ogromne serce do walki, ale chyba większe niż Chisora. Tyson to olbrzym, potrafi wykorzystywać swoje warunki, a do tego wyprowadza niekonwencjonalne ciosy.

JAY DEAS, trener Deontaya Wildera: Walka zapowiada się świetnie. W pierwszej problemem była kondycja Chisory, tym razem wygląda na to, że Dereck jest w szczytowej formie, a my możemy się zastanawiać nad kondycją Fury’ego, który długo nie walczył. Mimo wszystko stawiam na Tysona. Jest twardy, silny i jeżeli trzeba, może sobie pobrudzić ręce. Umie wygrywać. W Stanach z niecierpliwością czekamy na tę walkę.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 28-11-2014 11:27:01 
Bokserskie wraki wykorzystują okazję, żeby przypomnieć o sobie.
Toney i Tarver takim trash talkiem robią już tylko z siebie kompletnych przygłupów.
 Autor komentarza: swarmer
Data: 28-11-2014 11:54:26 
rollins : Masz 100 procent racji
 Autor komentarza: otke
Data: 28-11-2014 12:12:03 
ta walka może się skończyć na wiele sposobów więc nie obstawiam. Tysona nie lubię jak każdego pyskacza, fajnie by było jakby dostał ko..
 Autor komentarza: southpaw
Data: 28-11-2014 13:03:48 
Niestety chyba Fury.
 Autor komentarza: Future
Data: 28-11-2014 13:44:52 
Riddick Bowe ? to On wie co się dzieje w koło ?
 Autor komentarza: wrzeluk
Data: 28-11-2014 14:06:22 
Stawiają na Tysona bo łatwiej byłoby im z nim wygrać.
 Autor komentarza: BobS
Data: 28-11-2014 15:20:51 
Autor komentarza: Rollins
Data: 28-11-2014 11:27:01
Bokserskie wraki wykorzystują okazję, żeby przypomnieć o sobie.
Toney i Tarver takim trash talkiem robią już tylko z siebie kompletnych przygłupów.

Toney i Tarver to już legendy boksu , mogą walczyć tak długo jak chcą i wyzywać na pojedynki każdego boksera na świecie, a w robieniu kompletnego przygłupa z siebie to nie masz sobie równych dude . Odpuść szukanie przygłupów wśród legend tego sportu, spójrz w lustro , a przygłup sam się znajdzie
 Autor komentarza: BobS
Data: 28-11-2014 15:25:01 
Wracając do artykułu , najciekawszą wypowiedzią są słowa trenera Wildera . Wilder przed potencjalną unifikacją z Władimirem , chętnie spotkałby się w ringu z Furym , który jest jeszcze większy niż Ukrainiec , podobnie szklany ale dużo gorzej skoordynowany przez co walka byłaby bardzo ciekawym doświadczeniem , choć oczywiście na początku może lepiej skupić się na Stiverne , który jak każdy puncher , ma jakieś szanse na wygraną .
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 28-11-2014 16:47:49 
Toney jak zwykle.... :D :D :D


p.s.

wchodzi Mike tyson do Videoteki i widzi Jamesa Toneya, wola do trenera "woooow.....tam stoi james toney! choc to da nam autogram!" :D

James toney stoi i mysli sobie - "wtf? mike tyson chce ode mnie autogram? ok.......jestem zaskoczony!" :D :D :D


https://www.youtube.com/watch?v=ObNKxqmW4kE
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.