MARES: MOŻLIWE WALKI Z SANTA CRUZEM I GONZALEZEM

Próbujący wrócić do gry po porażce z Jhonnym Gonzalezem Abner Mares (27-1-1, 14 KO) ma nadzieję, że niebawem przyjdzie mu ponownie zaboksować ze swoim pogromcą. 28-letni Meksykanin liczy też na walki z innymi pięściarzami z czołówki wag superkoguciej i piórkowej.

- Możliwe, że w przyszłym roku zmierzę się w Los Angeles z Leo Santa Cruzem. Przyglądamy się tej opcji. Inne to rewanż z Gonzalezem, a także pojedynek z Nicholasem Waltersem. Jestem bardzo zainteresowany potyczką z Jamajczykiem – stwierdził zawodnik z Guadalajary.

Mares stoczy kolejną walkę 13 grudnia w Las Vegas na gali Khan-Alexander. Będzie to jego ostatni występ w ramach kontraktu z Golden Boy Promotions. Zawodnik nie wyklucza jednak, że prolonguje umowę.

- Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Grupa nie negocjuje bezpośrednio ze mną, tymi sprawami zajmuje się mój menedżer Al Haymon. Łączą mnie z Golden Boy naprawdę dobre relacje – powiedział.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 16-11-2014 13:26:49 
Walters go ciężko nokautuje. Na Jamajczyka nie widzę w tej chwili większego kozaka. Dla mnie to prawdziwy dominator! Z Gonzalezem również odradzałbym rewanż, bo wszystko mogłoby się zakończyć tak szybko jak ostatnio. Z nudnym Santa Cruzem za to bardzo chętnie bym widział Maresa. Ten cały Leo to dla mnie nikt nadzwyczajny. Nawet na ostatniej wielkiej gali PPV Mayweather-Maidana dali mu kelnera do obicia. Gość niby ma ten pasek WBC, ale poziom jego przeciwników to druga i trzecia liga. Myślę, że Mares mógłby sporo ugrać tym starciem z Argentyńczykiem i z chęcią bym taki pojedynek obejrzał!
 Autor komentarza: Kabul
Data: 16-11-2014 20:48:32 
@up
Przecież Santa Cruz urodził się w Meksyku a mieszka w Stanach. W jaki sposób zrobiłeś z niego Argentyńczyka?
 Autor komentarza: Rollins
Data: 16-11-2014 21:11:10 
Z Gonzalezem mógł już walczyć, to się wycofał. Gdyby doszło do rewanżu stawiałbym znowu na Gonzaleza.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 16-11-2014 21:14:13 
Lukaszz
Też mi się podoba Walters. Świetny pięściarz.
Ale gdyby doszło do jego pojedynku z Łomaczenką, chyba bym postawił na tego drugiego.

O Rigo na razie nie wspominam, bo on kategorię niżej i nie wiadomo, czy by przeszedł wyżej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.