DE LA HOYA: WYPŁATY ŻYCIA DLA COTTO I CANELO

Szef Golden Boy Promotions Oscar De La Hoya nie ma wątpliwości, że planowana na maj mega walka pomiędzy Miguelem Cotto (39-4, 32 KO) a Saulem Alvarezem (44-1-1, 31 KO) dojdzie do skutku. Do omówienia zostało wprawdzie jeszcze wiele szczegółów, ale "Złoty Chłopiec" jest dobrej myśli.

- Nic nie zatrzyma tej walki, bo obaj bardzo jej chcą. Nikt nie jest tutaj przestraszony. Gdzie nie pojadę, ludzie ciągle pytają o ten pojedynek. Musimy do tego doprowadzić. Nie powinno to być zresztą trudne, a już na pewno będzie łatwiejsze niż negocjacje w sprawie walki Pacquiao-Mayweather – stwierdził De La Hoya.

Były mistrz sześciu kategorii wagowych podkreślił, że problemem na pewno nie będą pieniądze. Szef GBP proponuje sprawiedliwy podział 50-50.

Zobacz: TA WALKA WYPEŁNI LUKĘ W BOKSIE

- "Canelo" jest popularniejszy, jego walkę z Mayweatherem wykupiło na PPV 2,2 mln ludzi, podczas gdy starcie Cotto z Floydem 1,5 mln. Szanujemy jednak Cotto jako mistrza, dlatego chcemy zaoferować równy podział. Zapewniam, że żaden z nich nie zrezygnuje z tej walki z powodów finansowych. To będą ich największe wypłaty w życiu, większe nawet niż za starcie z Floydem – powiedział.

Pojedynek Cotto-Alvarez wstępnie planowany jest na 2 maja. Jako prawdopodobną lokalizację wymienia się Cowboys Stadium w Arlington, ale w grę wchodzą też Nowy Jork i Las Vegas.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 14-11-2014 13:25:13 
Dobra walka. Obstawiam Canelo po wojnie albo wałku.

Cotto niedoceniany, a ma spore szanse to wygrać. Bardzo twardy i bardzo inteligentny w ringu pięściarz. Canelo troche sztywny i młody, zdecydowanie do obskoczenia, ale czy akurat przez Cotto ?
Cynamon obnazony został przez Lare i Floyda, Cotto to jednak kompletnie inny styl, gwarantujący duże fajerwerki.
Czy Roach znajdzie sposób na Canelo ? To się okaże :)
 Autor komentarza: pinczorio
Data: 14-11-2014 14:34:53 
ja myślę, że Cotto powinien to wygrać dość wyraźnie, pytanie tylko czy dostatecznie wyraźnie dla sędziów, którzy na 99% będą za Canelo. co do Cotto to uwielbiam tego gościa, czasami jak czytam o nim komenty to chyba wielu ludzi nie wie kogo on ma na rozkładzie.

ciekawe co na to Floyd jak w 'jego' weekend dojdzie do walki rudego z Miguelem.
 Autor komentarza: Blancos
Data: 14-11-2014 14:49:32 
Canelo ukarze Cotto bo ten kopał ludzi z ekipy telewizyjnej.
 Autor komentarza: jassin
Data: 14-11-2014 15:23:32 
Cotto dostanie baty. Nie widze go z Canelo. Jeszcze jego styl lezy rudemu, wiec w ogole bedzie wpierdziel. Ale walka i tak szykuje sie mega emocjonujaca. Moze pasc rekord PPV. A co na to Floyd? Mysle, ze wezmie Pacquiao, o ile ten wygra z Algierim.
 Autor komentarza: spienionyjohny
Data: 14-11-2014 16:10:17 
jassin chyba Cię poniosło z tym rekordem PPV, chyba, że coś źle zrozumiałem?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.