NADJIB MOHAMMEDI DOŁĄCZYŁ DO KOWALIOWA W MAIN EVENTS

Obowiązkowy pretendent do tytułu IBF w wadze półciężkiej Nadjib Mohammedi (36-3, 22 KO) podpisał kontrakt promotorski z Main Events. Pod banderą tej samej grupy występuje posiadacz wspomnianego pasa Siergiej Kowaliow (26-0-1, 23 KO).

- Ta umowa to spełnienie moich marzeń. W końcu będę mógł udowodnić wszystkim, że Nadjib Mohammedi to najlepszy półciężki świata. Niedługo każdy będzie znać moje imię – stwierdził 29-letni Francuz.

Mohammedi wygrał dwanaście ostatnich walk, w tym tegoroczne potyczki z Demetriusem Walkerem i Anatolijem Dudczenką. Niedługo trenowany przez Abela Sancheza pięściarz ma się pojawić w Big Bear, gdzie u boku Giennadija Gołowkina (31-0, 28 KO) będzie się przygotowywać do walki z Kowaliowem, która odbędzie się prawdopodobnie w pierwszej połowie przyszłego roku.

- Po zwycięstwie Siergieja z Nathanem Cleverlym zaczęliśmy inwestować w kategorię półciężką. Nadijb to wspaniały dodatek i mogę potwierdzić, że w 2015 roku czekają go duże walki – powiedziała szefowa Main Events Kathy Duva.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.