SZUMENOW WRACA W NOWEJ KATEGORII W POŁOWIE GRUDNIA

Po lekcji boksu od "Kata" z Filadelfii Beibut Szumenow (14-2, 9 KO) potrzebował trochę czasu na dojście do siebie. Chyba jest już wszystko w porządku, ponieważ ogłoszono jego powrót na ring 13 grudnia.

Kazach - do kwietnia posiadacz pasa WBA wagi półciężkiej, postanowił zmienić kategorię na wyższą i od teraz będzie startować w limicie dywizji junior ciężkiej. Reprezentujący jego interesy Al Haymon ma mu zaś pomóc w zdobyciu tytułu w drugiej kategorii.

Szumenow zaboksuje podczas gali Khan vs Alexander w MGM Grand w Las Vegas. Jego przeciwnikiem na dystansie ośmiu rund będzie Bobby Thomas Jr (14-2-1, 9 KO).

- Nie mogę się już doczekać tej walki i zdobycia mistrzostwa w nowym limicie z Alem Haymonem w moim narożniku. Cieszę się z tych przenosin, ponieważ zbyt dużo energii traciłem na uzyskanie wymaganego limitu. Nie muszę się martwić o zbijanie ponad dwudziestu kilogramów - powiedział były champion, który od teraz ma nowego szkoleniowca. Został nim doświadczony Kubańczyk Ismael Salas.

- Pozmieniałem sporo rzeczy w porównaniu z poprzednim pojedynkiem. Trenowałem sam siebie w trzech ostatnich walkach, a teraz będę pracował ze świetnym fachowcem - dodał Kazach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: holy
Data: 14-11-2014 08:46:43 
Z Gołowkinem, rodakiem, moglby zaboksowac
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 14-11-2014 13:38:38 
A po co go niesie do cruiser ?????
 Autor komentarza: 86viper
Data: 14-11-2014 13:42:55 
Skoro do limitu wagi półciężkiej zbijał ponad 20 kilogramów to można pomyśleć, że na co dzień nie prowadzi sportowego trybu życia.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 14-11-2014 16:19:45 
to taka nowa tendencja w swiecie - znane nazwiska uciekają do cruiser - może to tylko dobrze zrobić tej wadze dotad tak jakos dziwnie pomijanej
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.