JESSIE VARGAS DLA PACQUIAO W 2015?

Mistrz WBA w wadze junior półśredniej Jessie Vargas (25-0, 9 KO) zdradził, że może być kolejnym rywalem Manny'ego Pacquiao (56-5-2, 38 KO). Amerykanin odbył już nawet w tej sprawie wstępną rozmowę z promotorem.

- To prawda, rozmawiałem z Bobem Arumem i na pewno istnieje szansa, że zaboksuję z Mannym. Na razie jednak koncentruję się na swojej najbliższej walce, nic innego nie zaprząta mi głowy. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, być może zmierzę się z Pacquiao – stwierdził 25-latek.

Vargas wystąpi 22 listopada na gali w Makau, gdzie skrzyżuje rękawice z Antonio DeMarco (31-3-1, 23 KO). Na tej samej gali "Pacman" stanie do walki z niepokonanym Chrisem Algierim (20-0, 8 KO). Jako że zarówno on, jak i Vargas jest promowany przez Top Rank, walka pomiędzy nimi wydaje się bardzo prawdopodobna. Tym bardziej, że DeMarco posiada tytuł w wadze junior półśredniej, a wszystko wskazuje na to, że Filipińczyk przejdzie niebawem do tej kategorii i będzie chciał boksować o mistrzostwo świata. Najpierw jednak obaj pięściarze muszą odnieść za dwa tygodnie zwycięstwo w Chinach.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rakowski
Data: 07-11-2014 12:22:21 
Nieeeee!Tylko nie dziecko sędziów.Naprawdę dobry bokser,ale niech nie robią sobie żartów,bo tego nikt nie kupi.
Chyba,że chcą wykręcić ze 100 tys. sprzedanych pakietów PPV,to wtedy bardzo proszę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.