REWANŻ THOMPSON-SOLIS 24 STYCZNIA W NIEMCZECH

Ciągle przekładana walka rewanżowa pomiędzy Tonym Thompsonem (39-5, 26 KO) a Odlanierem Solisem (20-2, 13 KO) ma się w końcu odbyć 24 stycznia podczas gali w Dusseldorfie. Informację tę potwierdził amerykański pięściarz.

Początkowo do ponownej konfrontacji miało dojść 18 października. Później termin przesunięto na 22 listopada, ale i z niego zrezygnowano. Oficjalnym powodem była kontuzja kostki Kubańczyka. Nieoficjalnie mówiło się o problemach z prawem 34-letniego pięściarza, który miał nawet z tego powodu spędzić kilka dni w więzieniu. Obie strony mają nadzieję, że zadziała zasada do trzech razy sztuka i pod koniec stycznia rewanż w końcu dojdzie do skutku.

Po raz pierwszy Thompson i Solis spotkali się 22 marca w Turcji. Po dwunastu rundach Amerykanin pokonał ociężałego rywala niejednogłośną decyzją sędziów.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: mistrznokautu
Data: 07-11-2014 10:22:10 
OBstawiam, że razem przekroczą 250kg w ringu
 Autor komentarza: Miro
Data: 07-11-2014 13:33:20 
Solis po co znowu przyniesież wstyd dla narodu kubańskiego. Jak bał się reżimu Fidela Castro to tyrał i swój talent w amatorce ukazał światu. A gdy się uwolnił spod reżimu to zgłupiał od wolności i w ten sposób skończył się Solis. Brak samodyscypliny i silnej woli w pochamowaniu się od obżarstwa doprowadził do opłakanych skutków. Słońce Florydy rozleniwiło go . Brak systematycznych treningów pomiędzy walkami powoduje że Solis nie potrafi siebie zmusić do ciężkiej katorżniczej pracy. Myślał naiwnie że wystarczy jechać przez całą karierę zawodową na talencie. A okazuje się że talent nie poparty systematyczną ciężką pracą nie doprowadzi do sukcesów nie zapewni tytułu mistrza świata. I prawdopodobnie Solisowi pozostanie tylko wspominanie sukcesów z amatorki . A i tak znajdzie zawsze grono kibiców którzy za przeszłość będą go nosić na rękach. Do niego pasowały by słowa papieża Jana Pawła II " wymagajcie od siebie nawet gdyby inni od was nie wymagali ". Ja już po prostu nie wierzę w Solisa.
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 07-11-2014 23:18:15 
Tony wygra.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.