WSB: 'NIEMIECKI' LISTOPAD HUSARII

Od kilku dni bokserzy Rafako Hussars Poland przygotowują się w Warszawie do zawodowej ligi WSB. Listopad upłynie pod znakiem niemieckich sprawdzianów.

- W ostatnią sobotę miesiąca, tj. 29.11, mamy zaplanowany mecz towarzyski z reprezentacją Niemiec w Karlinie. Oprócz naszych zakontraktowanych zawodników, wezmą w nim też udział pięściarze miejscowego klubu Róża Karlino. To ukłon wobec organizatorów spotkania i kibiców - przyznali trenerzy Zbigniew Raubo i Jerzy Baraniecki (asystent).

W minioną sobotę, w nowym sezonie rozgrywek niemieckiej Bundesligi, wystąpił Mateusz Tryc, który po rocznej przerwie wrócił do Rafako Hussars Poland. 

- Wystąpiłem w barwach drużyny Nordhäuser SV przeciwko BSK Hannover/Seelze. Wygraliśmy 12:8, a ja w swojej walce pokonałem Kevina Kunzela. Kolejny pojedynek miałem stoczyć 8 listopada, ale walka została odwołana - powiedział Tryc (-81 kg).

W tę sobotę na niemieckim ringu będzie boksował natomiast inny zawodnik Husarii Dawid Michelus (-60 kg). - Wraz z Kontrą Elbląg będę boksował w spotkaniu przeciwko SV Menden w mieście Menden koło Dortmundu - mówił Michelus, wychowanek Sokoła Piła, który od kilku miesięcy mieszka i trenuje w Elblągu.

Z kolei w niedzielę 9 listopada Tomasz Jabłoński (-75 kg), kapitan Husarii, będzie walczył z SAKO Gdańsk przeciwko Niemcom w Chojnicach w ramach VII Memoriału Tadeusza Kiedrowskiego. W składzie są też byli bokserzy Husarii - Kazimierz Łęgowski (-64 kg) i Adil Aslanov (-60 kg).

Od poniedziałku 10 listopada wszyscy bokserzy Husarii wracają do zajęć na warszawskim Torwarze pod okiem Zbigniewa Rauby, Jerzego Baranieckiego i Karoliny Koszewskiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.