OBÓZ BROOKA CHCE ŚCIĄGNĄĆ NA MARZEC MARQUEZA

Czynione są starania by Kell Brook (33-0, 22 KO) po wyleczeniu ran odniesionych po ataku nożownika powrócił między liny 7 marca. Z kolei promujący mistrza świata federacji IBF wagi półśredniej Eddie Hearn dąży do tego, by naprzeciw jego zawodnika stanął legendarny meksykański wojownik - Juan Manuel Marquez (56-7-1, 40 KO).

Marquez pierwszy tytuł zdobył jeszcze w dywizji piórkowej. Pas w półśredniej byłby już łupem w piątej kolejnej kategorii, czym Juan zapewniłby sobie na stałe miejsce w historii boksu. I w ten sposób chcą go skusić Anglicy.

- Chciałbym na wiosnę zorganizować walkę Kella z Marquezem. Skontaktowałem się już z jego obozem oraz władzami stacji HBO, a te są takim pomysłem zainteresowane. Meksykanin chce zdobyć pas w piątej kategorii, jest wielkim nazwiskiem w świecie boksu, a walka między nim a Brookiem byłaby naprawdę czymś wyjątkowym. Zarezerwowaliśmy już obiekt Sheffield Arena i czekamy na odpowiedź. Jeżeli Marquez się zgodzi, poszukamy jeszcze większej hali - powiedział Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ADS
Data: 05-11-2014 17:01:11 
Taka walkę chętnie bym zobaczył :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.