WACH I ŁASZCZYK POWRÓCĄ 20 GRUDNIA

Jak poinformował na swoim Twitterze promotor Mariusz Kołodziej, 20 grudnia odbędzie się kolejna gala boksu zawodowego organizowana przez dwie grupy - Global Boxing Promotion oraz Tymex Boxing Promotion. Miejsce wydarzenia nie jest jeszcze znane, ale wiele wskazuje na to, że jednymi z pięściarzy, którzy wystąpią na tej imprezie, będą Mariusz Wach (28-1, 15 KO) oraz Kamil Łaszczyk (18-0, 7 KO)

Na ostatniej gali obu grup w Dzierżonowie, Wach udanie powrócił po niemal dwuletnim rozbracie z boksem pokonując jednogłośnie na punkty po ośmiu rundach Samira Kurtagicia. Polski "ciężki" chce znów wdrapać się do światowej czołówki wagi ciężkiej, dlatego m.in. odmówił odbycia sesji sparingowych Kubratowi Pulewowi, by skupić się już tylko i wyłącznie na swojej karierze. 

Z kolei Łaszczyk musiał się sporo napracować, by tego samego wieczoru wygrać z bojowo nastawionym Sergio Romero, który przez osiem rund stawiał Polakowi opór. 

Pierwotnie "Szczurek" miał wystąpić 12 grudnia w Chicago. Głównym nadzorującym imprezę będzie szef Tymexu, Mariusz Grabowski, który pod nieobecność Kołodzieja koordynował również pracę przy okazji dzierżoniowskiej gali.

 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 30-10-2014 21:34:19 
Skoro tak razem lubia razem na galach to moze zorganizowac im walke. A tak na powaznie to mam nadzieje ze walka w grudniu bedzie srednia ale w przyszlym roku zacznie boksowac na powaznie.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 30-10-2014 22:45:40 
Dobrze, że Wach tak szybko wraca. Powinien teraz walczyć jak najwięcej. Niekoniecznie na razie z solidnymi rywalami. Oby nie za długo.
 Autor komentarza: BeyrootPl
Data: 30-10-2014 22:50:56 
Rollins

Koniecznie z solidnymi, niekoniecznie z czołówką :)

Heh ;)
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 31-10-2014 08:21:49 
Wach jest w dość trudnej sytuacji.
Jest niebezpieczny nawet dla najlepszych, zwycięstwo z nim prawie nic nie daje, porażka strąca na bokserskie dno, kasa za walkę jest pewnie gorzej niż mizerna...
Będzie ciężko o solidnych rywali.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.