W PRZYSZŁYM ROKU TRZY WALKI STEVENSONA, W TYM Z PASCALEM

Yvon Michel, promotor mistrza WBC w wadze półciężkiej Adonisa Stevensona (24-1, 20 KO), poinformował, że w przyszłym roku Kanadyjczyk trzykrotnie wejdzie do ringu. W jednej z tych walk ma się zmierzyć ze swoim rodakiem Jeanem Pascalem (29-2-1, 17 KO).

- Będziemy walczyć z każdym, kto podniesie rękę i zgłosi swoją gotowość. Chcemy, aby 2015 rok był równie udany jak 2013. Adonis bardzo chce walczyć z Pascalem i z całą pewnością do tej potyczki dojdzie. To będzie wielkie wydarzenie w Montrealu – powiedział Michel.

Najpierw jednak obaj pięściarze muszą wygrać swoje najbliższe, zaplanowane na grudzień pojedynki. Pascal zmierzy się z Donem George’em, a Stevenson 19 grudnia zaboksuje z Dmitrijem Suchockim (22-2, 16 KO).

- Spodziewam się, że Dmitrij będzie w bardzo dobrej formie, to w końcu jego szansa na zostanie mistrzem świata. Myślę, że czeka nas naprawdę ciekawa, emocjonująca potyczka, jak każda z udziałem Adonisa. Suchocki lubi wymieniać ciosy – stwierdził promotor "Supermana".

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 28-10-2014 17:25:37 
No właśnie - najpierw niech wygra z Suchockim. Wcale nie jest to aż takie pewne, a na bank niełatwe zadanie przed nim.
Pascal to też rywal, który powinien pasować stylowo Supermanowi, tak że do planowanej kontuzji, czy czegoś podobnego raczej nie dojdzie.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 28-10-2014 17:26:22 
Kiedy Kowaliow ciężko znokautuje dziadka, Stevenson będzie wybierał każdego, aby tylko nie Rosjanina.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.