KOSTECKI vs SOŁDRA: JESZCZE SPOKOJNIE

Dawid Kostecki (39-1, 25 KO) miał długi rozbrat z boksem, ale pomimo odsiadki to właśnie on jest faworytem starcia z Andrzejem Sołdrą (10-1-1, 5 KO). Póki co panowie spotkali się na konferencji prasowej promującej galę Polsat Boxing Night.

- Jak na dwuletni rozbrat z boksem forma jest bardzo dobra. Parę rzeczy poprawiłem i kibice zobaczą mnie w trochę innym, takim dojrzalszym wydaniu. Szczerze mówiąc jest lepiej niż początkowo myślałem. Wydaje mi się, że teraz będzie jeszcze lepiej niż było kiedyś - zapewnił "Cygan", który przed kłopotami osobistymi był już o krok od walki o mistrzostwo świata wagi półciężkiej. Tym razem zaboksuje w limicie 77,3 kg.

- Dawid jest faworytem, tylko kto powiedział, że to właśnie faworyt zawsze musi wygrać. Przygotowuję się na najlepszą jego wersję i wierzę w sprawienie niespodzianki - powiedział Sołdra, który specjalnie na ten pojedynek powrócił pod skrzydła Piotra Wilczewskiego. Szkoleniowcem Dawida jest nieustannie Fiodor Łapin.

- Analizuję boks, patrzę na Andrzeja, tylko brakuje mi trochę tej złej krwi między nami. Niektórzy zawodnicy wznoszą się na swoje wyżyny przy lepszych rywalach i być może takim pięściarzem jest też Andrzej. Od niego jednak tylko zależy, czy wytrzyma te ciśnienie i mi się postawi - dodał Kostecki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: maniekz
Data: 23-10-2014 16:37:50 
Kolejny leser co na Januszach chce do robić. Przed odsiadką jeszcze dało się chłopa słuchać, a teraz to porażka.
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 23-10-2014 16:45:38 
Kostecki popisuje sie na konferecji i zgrywa wielkiego Kozaka, zobaczymy jak dostanie kogos, kto potrafi uderzyc. Patologia chodzaca.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 23-10-2014 19:20:27 
Sołdra solidny rywal mało doświadczony i tyle Gadka Kosteckiego w kółko ta sama potwierdzam to co mwi Spartus niech zawalczy z pierwszą 1o tką nawet nie na świecie a w Europie i ktoś kto mocno bije.okaże sie co jest wart
 Autor komentarza: Rollins
Data: 23-10-2014 20:00:11 
"Dawid Kostecki (39-1, 25 KO) miał długi rozbrat z boksem, ale pomimo odsiadki to właśnie on jest faworytem starcia z Andrzejem Sołdrą"

Cóż się dziwić? Pan samozwańczy mistrz świata, rozpier...lacz cieniów wszelakich w celi, wziął sobie rywala z niższej kategorii, więc (jak to u niego) będzie kradł show i popisywał się w ringu (głównie swoją niską inteligencją)
 Autor komentarza: Rollins
Data: 23-10-2014 20:02:50 
Cyt. "...Od niego jednak tylko zależy, czy wytrzyma te ciśnienie i mi się postawi - dodał Kostecki."

W j, polskim mówi się "to ciśnienie", panie Kostecki.

Zamiast medytować w puszce, robić głodówki (na zjeździe) i tym poprawiać defensywę i siłę ciosu, trzeba było słownik wziąć do ręki.
 Autor komentarza: Znafca
Data: 24-10-2014 08:12:21 
Borek robił z nimi wywiad: Sołdra wyglądał na przestraszonego, brak pewności siebie - jak dla mnie już przegrał pojedynek, przynajmniej w głowie.
 Autor komentarza: starycap
Data: 24-10-2014 15:42:46 
Kostecki-oby tylko nie wygrał bo bedziemy oglądać cały tabun Cyganów w ringu tych jego produkcji i tych co pilnują porządku w burdelu i burdel mamę
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.