MMP 2014: MATEUSZ POLSKI (60kg) ZREWANŻOWAŁ SIĘ MICHELUSOWI

Zgodnie z przypuszczeniami finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski w wadze lekkiej stał na wysokim poziomie. Nie mogło zresztą być inaczej, skoro naprzeciw siebie stanęli reprezentanci naszego kraju – Mateusz Polski (KSW Róża Karlino) oraz Dawid Michelus.

Kilka miesięcy wcześniej w finale seniorskich mistrzostw zwyciężył Dawid, dziś jednak Mateusz wziął na nim rewanż. Pojedynek toczył się z ustalonym od dawna scenariuszem – Polski atakował i skracał dystans, natomiast Michelus wydłużał go i operował ciosami prostymi. Dawid stopował tymi akcjami odczepnymi rywala, jednak w pierwszej rundzie dał się dwukrotnie zaskoczyć lewym sierpowym. W drugim starciu był już ostrożniejszy, ale w trzecim niesamowity pressing Polskiego osłabił go, znów zaczął popełniać błędy, a Mateusz potężnymi sierpami i hakami przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Sędziowie byli zresztą jednomyślni.

Przypomnijmy jeszcze, że niedawno Polski zdobył również złoto podczas Memoriału im. Leszka Drogosza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jackass
Data: 12-10-2014 12:18:48 
Zjebany jeden mikrofon chyba macie bo jednego z was nie słychać ;S
 Autor komentarza: Antonioo
Data: 12-10-2014 14:03:23 
Pisałem o tym wcześniej ze Michelus już osiągnął co miał osiągnąć i lepszy nie będzie bo największą wadą to brak myślenia w ringu a tego nie przeskoczy. Mateusz Polski na chwile obecną jest najlepszym POLSKIM AMATOREM, a będzie jeszcze lepszy bo MYŚLI i ciężko trenuje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.