DROZD CHCE WALK UNIFIKACYJNYCH

Ambicja Grigorija Drozda (39-1, 27 KO) nie kończy się na pasie WBC, który pod koniec września odebrał Krzysztofowi Włodarczykowi. Rosjanin chce jak najszybciej zmierzyć się z posiadaczami innych tytułów w wadze junior ciężkiej.

- Liczę na walki unifikacyjne. Nie chcę tracić czasu na inne pojedynki. Jeżeli pojawi się okazja, aby zdobyć kolejny pas, na pewno ją wykorzystam – powiedział 35-latek.

Drozd nie chce jednak boksować o tytuł WBA, dzierżony przez jego rodaka Denisa Lebiediewa (26-2, 20 KO). Podkreśla, że są inne możliwości niż bratobójcze starcie, które kosztowałoby jednego z Rosjan utratę mistrzostwa świata.

DROZD: NIE MOGŁEM SPAĆ PO TEJ WALCE

- Mogę walczyć z Huckiem i Hernandezem. Nie sądzę jednak, aby doszło do potyczki z Lebiediewem. Mamy jednego promotora i dobrze się dogadujemy. Lepiej, żeby było dwóch rosyjskich czempionów – stwierdził.

"Piękniś" na ring wróci prawdopodobnie na początku przyszłego roku, w styczniu lub lutym. Wciąż istnieje możliwość, że jego kolejnym rywalem będzie Włodarczyk. Byłemu mistrzowi przysługuje 8-miesięczny okres, w którym może zażądać rewanżu ze swoim pogromcą.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: mariusz3pl
Data: 12-10-2014 10:47:11 
Włodarczyk powinien skorzystać z możliwości rewanżu. Jeśli tego nie zrobi albo zrobi przegra jak ostatnio to już będzie koniec kariery. Swoją drogą jak czegoś nie zmieni w swoim boksie to po nim...
 Autor komentarza: MLJ
Data: 12-10-2014 12:50:41 
Największe szanse ma z Hernandezem, który słabo znosi ciosy. Z Huckiem mógłby poleć przez brutalnośc i siłę Marco, choć z drugiej strony z dobrym planem taktycznym i na neutralnym gruncie mógłby wypykać Niemca..
Z Lebiediewem według mnie Drozd dostaje czasówkę..
 Autor komentarza: djpioter
Data: 12-10-2014 12:53:50 
Włodarczyk nic nie zmieni w rewanżu ,bo on tak walczy całe życie. Nie dojdzie do spotkania z innymi mistrzami świata bo Drozd ich osmieszy, a Sauerland nigdy do tego nie dopusci, tak samo jak unikali Diablo, który potrafi losy walki odwrócić jednym ciosem. ..
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 12-10-2014 14:14:18 
tak, tak, tak,
Mr.Drozd deklasujac dwoch Polakow zostal dominatorem cruiser. Po co liczyc golebie na dachu, Huck juz kiedys mial byc zdeklasowany i to przez wiekszego kozaka, kozaka o ktorym sam Lebidiev sie wypowiadal iz walka nie potrwa dlugo a co wyszlo ano to iz Marco po ganiani i napier..aniu Povetkina zostal okradziony. Hernandes to nie Kolodziej, potrafi w ringu wiele i ma prawdziwe w odroznieniu od Polaka ringowe doswiadczenia zas Marco jest lepszy niz wielu mysli. Hernandez przez warunku moze byc dla Rosjanina nieosiagalny zas Captain Huck po prostu zbyt silny i jak zlapie a to spora szasna na cios to bedzie koniec. Wlodarczyk to slup, zadajacy piec ciosow na runde bez balansu i ze srednia technika, Green go bil do czasu szczesliwego zakonczenia. Lebiediew probowal juz raz czy dwa i jakos nie rozbil tego "osilka" Hucka.
 Autor komentarza: tolek78
Data: 12-10-2014 14:42:43 
Grzywa

no to jeszcze dodaj że Huck może wygrał wtedy tą walkę z Denisem????wałek był jak cholera
 Autor komentarza: djpioter
Data: 12-10-2014 15:13:55 
Drozd deklasujac 2 Polaków został dominatorem wagi cruiser - dokładnie.Juz Ross i Arslan pokazali, co wart jest Hernandez, gdyby nie płaszczyk ochronny promotorów juz by dawno nie był mistrzem świata. To samo się tyczy Hucka.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 12-10-2014 16:48:35 
jak go pokonaja to zostana, jak na razie oprcz Cuna nikt, powtarzam nikt z Huckiem zdecydowanie nei wygral. Zobaczymy, pozyjemy jak dla mnie Drozd z Huckiem przegra zas Lebiediev tez, to nie ten sam zawodnik po swiniobiciu od Jonesa, to ze wygal z Kolodziejem nie jest zadnym, niestety kompletnie zadnym wykladnikiem jego formy czy umiejetnosci. Co do Drozda to kogo on pokonal oprucz Mastera z idiota trenerem w narozniku i slonia w skladzie porcelany wlodarczyka. Litosci, tak sie nei zostaje zadnym dominatorem, ot nie Haye, to nie staty Mormeck czy Bell. Ma potencjal ale ma i 35 lat, zobaczymy, poczekajmy.
 Autor komentarza: Razparuk
Data: 12-10-2014 17:12:42 
Drozd z takim koksem nigdzie nie wyjedzie bo bedzie afera, ma silnego sponsora i ten ściąga mu kolejnych naiwnych
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.