ZIMNOCH: POWRÓT W PRZYSZŁYM ROKU, SPARINGI ZA GRANICĄ

Krzysztof Zimnoch (17-0-1, 11 KO) nie boksuje już od roku, kiedy pokonał w Wieliczce wysoko na punkty Artura Binkowskiego. Pięściarz z Białegostoku operował w tym czasie oba barki i powoli wraca do zdrowia, licząc na jak najszybszy powrót między liny.

- Jestem trzy miesiące po operacji no i wracam do zdrowia, zaś ten lewy bark już mnie nie boli. Teraz walczę tylko o to, by odzyskać jeszcze pełną ruchomość prawej ręki. Systematycznie biegam, na siłowni pracuję nad nogami i w miarę możliwości wzmacniam barki oraz ręce. Generalnie robię co w mojej mocy by jak najszybciej powrócić do pełnego treningu. Rozciągam barki i liczę na to, że za około miesiąc będę trenował na pełnych obrotach – przyznał boksujący w wadze ciężkiej Zimnoch. Na chwilę obecną nie ma konkretnej daty, lecz Krzysztof spodziewa się występu w pierwszym kwartale przyszłego roku.

- Rozmawiałem już z Tomkiem Babilońskim i powiedziałem mu, że na grudzień nie dam rady się wykurować. Ale w lutym czy marcu chciałbym już wyjść do ringu. Mam takie plany, by wyjechać za granicę, by tam trochę potrenować. Pierwszy wyjazd byłby skierowany do Anglii, a po jakiś 3-4 tygodniach chciałbym również polecieć na jakieś sparingi do Ameryki. W przyszłości pierwszy etap przygotowań, czyli wytrzymałość i siłę, będę robił na miejscu w Białymstoku, a jeśli chodzi już o sparingi, to będę starał się zawsze gdzieś pojechać. Pod koniec przyszłego roku mam nadzieję na jakiś naprawdę duży pojedynek. Jeśli nadarzy się możliwość walki na wyjeździe z jakimś mocnym rywalem, to z pewnością podejmę takie wyzwanie – dodał Zimnoch.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Szymonides22222
Data: 12-10-2014 11:50:03 
chłopak stpuje po ponad roku Zimnoch to wielkie nieporozumienie ,, bedzie przez rok sie odbudowywał potem dwa lata leczył kontuzje,, i sie dziwic ze w chłopaka nie chca inwestowac ale co tu sie dziwic
 Autor komentarza: starycap
Data: 12-10-2014 17:41:13 
pierdum. pierdum zbiję Szpilkę a może wbiję sobie szpilke
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.