MAIDANA ODPOCZNIE TROCHĘ DŁUŻEJ

Marcos Rene Maidana (35-5, 31 KO) nabrał ochoty na prawdziwe wakacje. Od dłuższego czasu trenował niemal na okrągło, stąd teraz poczuł potrzebę odpoczynku oraz spędzania więcej czasu z rodziną. Ale tylko do końca roku - od przyszłego wraca do harówy.

- W tej chwili nie myślę o żadnym konkretnym rywalu ani walce. Nikt mnie nie interesuje i po prostu zamierzam odpocząć. A gdy już wypocznę, dopiero wtedy zastanowię się, kto mógłby być moim następnym rywalem - komentuje argentyński bombardier, który przegrał ostatnie dwie potyczki z genialnym Floydem Mayweatherem Jr.

- On nigdy nie miał więcej niż trzy miesiące przerwy. Nadszedł więc odpowiedni czas by dać temu wojownikowi odpocząć. Poczekamy więc na odpowiedni moment i określimy wtedy termin powrotnej walki - dodaje menadżer Maidany, Sebastian Contoursi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 11-10-2014 21:48:38 
Pierwsza spokojnie można było dać remis po zaciętej obu walkach z taką gwiazdą jak Maywether mimo zyskał w moich oczach wojownik panczer i zostawia posypia się ciekawe oferty ale i też wielu będzie go unikać
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.