III OPOLSKI DZIEŃ BOKSERSKI

Po raz kolejny w klubie Mariusza Cendrowskiego Red Corner Opole organizowany jest Opolski Dzień Bokserski. W najbliższą sobotę, 11 października 2014, odbędzie się już III edycja cieszącego się popularnością wśród kibiców i zawodników turnieju.

Podczas ostatnich imprez organizowanych w klubie dopisali zarówno chętni do walki w ringu jak i kibice boksu, spragnieni sportowych emocji na żywo. Udział w walkach wezmą juniorzy i seniorzy klubów Red Corner z Opola i Wrocławia. Ponadto zaproszeni są wszyscy zawodnicy, gotowi wejść między liny i sprawdzić swoje siły podczas walk, również na zasadach sparingu. Walki odbywać się będą w kategoriach boksu olimpijskiego i sędziowane będą przez dwóch sędziów.

Dni Bokserskie organizowane przez Red Corner Opole cieszą się zawsze dużą frekwencją i sympatią fanów boksu, ze względu na świetną organizację, atmosferę, wzorcowe sędziowanie oraz przebieg walk, nad którymi pieczę sprawuje wybitny polski bokser i trener - Mariusz Cendrowski. Każdy z uczestników dotychczasowych opolskich turniejów wraca do klubu Red Corner chętnie – jeśli nie na rewanż między linami, to z pewnością jako kibic starć w ringu.

Wszystkich spragnionych prawdziwych bokserskich emocji zapraszamy do zgłaszania się do zawodów drogą mailową: [email protected], telefonicznie: 881 916 131, 500 064 453 lub osobiście - w klubie Red Corner Opole oraz ASW Red Corner Wrocław.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.