RUSŁAN PROWODNIKOW ZABOKSUJE NA GALI RIABIŃSKIEGO W LISTOPADZIE

Pozycja Andrieja Riabińskiego na rynku bokserskim rośnie z tygodnia na tydzień. W sobotę Grigorij Drozd sięgnął po pas WBC, a teraz rosyjski milioner ściągnie na swoją kolejną galę Rusłana Prowodnikowa (23-3, 16 KO).

Do kolejnej odsłony przedstawień w Moskwie dojdzie już 24 października. W punkcie kulminacyjnym Aleksander Powietkin (27-1, 19 KO) skrzyżuje rękawice z Carlosem Takamem (30-1-1, 23 KO) w potyczce wagi ciężkiej, zaś Rachim Czakijew (19-1, 14 KO) i Giacobbe Fragomeni (32-4-2, 13 KO) zmierzą się w pojedynku o wakujący tytuł mistrza Europy kategorii cruiser.

Natomiast z nieznanym jeszcze rywalem 28 listopada zaboksuje Prowodnikow, do niedawna jeszcze champion dywizji junior półśredniej.

- Tego dnia Rusłan wystąpi w Moskwie. Co do przeciwnika, to negocjacje są w toku i dlatego jeszcze nic nie podajemy do wiadomości. Mamy taką zasadę, że dopóki umowa nie została podpisana, my się nie chwalimy. Chcielibyśmy zaprosić też na nasze show Mike'a Tysona. Oczywiście nie jako zawodnika, ale gościa i współpromotora - przyznał Riabiński.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ghost
Data: 29-09-2014 09:19:47 
Można się było spodziewać,że Riabiński ma chęć na Rusłana.
Był na tej gali,c hyba nawet w roli komentatora.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.