DON KING: NIE MA JESZCZE POROZUMIENIA

Wbrew temu co ogłosił już prezydent WBC, niespodziewanie Don King zaprzeczył informacjom jakoby zostało osiągnięte porozumienie w sprawie organizacji walki pomiędzy panującym mistrzem świata wagi ciężkiej Bermane'em Stiverne'em (24-1-1, 21 KO) a Deontay Wilderem (32-0, 32 KO).

- Wciąż jeszcze nie ma porozumienia - stwierdził King.

WILDER vs STIVERNE W POŁOWIE GRUDNIA

- To prawda, ale mam nadzieję, że do przetargu się ostatecznie dogadamy i nie będzie on potrzebny - dodał Oscar De La Hoya promujący Wildera. A termin oficjalnego przetargu wyznaczono na środę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pankracy
Data: 29-09-2014 10:24:55 
Jeżeli walka odbędzie sie w USA a wszystko na to wskazuje to Stiverne jeśli chce wygrać będzie musiał znokautować Wildera gdyż wszystko będzie ustawione pod niego począwszy od miejsca walki poprzez panów z ołówkami a kończywszy na arbitrze ringowym.Na szczęście Stiverne o tym wie i jeżeli nadaży się pierwsza lepsza okazja to chłop postawi wszystko na jedną kartę i pójdzie na całość a co się z tym wiąże prawdopodobnie ciężko znkaoutuje bumbombera.
 Autor komentarza: takijeden
Data: 29-09-2014 10:36:23 
Don King chce przetargu bo wie, ze Jay Z zaplaci duzo wiecej niz mu Oscar z Haymonem zaoferuje a GB sie tego panicznie obawia i za wszelka cene chce sie dogadac bez przetargu. Wilder nie da sie tak zrobic jak Quillin i zwakowac pas zeby odsunac Jaya Z i moze byc ciekawie, jak znam zycie to Don King jest dogadany z raperem i bedzie przeciagal rozmowy, az do przetargu ktory wygra najwieksza kwota maz Beyonce
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.