RIABIŃSKI O SWOICH ZAWODNIKACH W WADZE JUNIOR CIĘŻKIEJ

Podobno lepiej mieć ból głowy z nadmiaru niż niedoboru i z tego założenia wychodzi chyba rosyjski milioner, a od jakiegoś czasu promotor bokserski - Andriej Riabiński. Pod banderą jego grupy World of Boxing tylko w kategorii junior ciężkiej występują Rachim Czakijew (19-1, 14 KO), Denis Lebiediew (25-2, 19 KO) oraz Grigorij Drozd (38-1, 27 KO).

Jak można było się domyśleć, póki co nowy promotor w biznesie nie bierze nawet pod uwagę konfrontowania swoich zawodników między sobą. Nie wyklucza jednak, że do takiej sytuacji może dojść w przyszłości.

- Na chwilę obecną nie chcę nawet rozważać takiej możliwości. Założyliśmy sobie pewne cele i najpierw musimy je zrealizować, by potem pięściarze z mojej stajni walczyli między sobą. A te cele to "wyprodukować" jak najwięcej mistrzów świata w każdej z kategorii. Mamy trzech doskonałych bokserów w tym samym limicie. Jeżeli wszyscy będą wygrywać, każdy z nich zdobędzie tytuł mistrza świata, to potem kto wie, być może skonfrontuję ich między sobą. Póki co jednak mamy swoje cele i na nich się skupiamy - powiedział Riabiński.

W najbliższą sobotę w Moskwie Lebiediew będzie bronić tytułu federacji WBA w potyczce z Pawłem Kołodziejem (33-0, 18 KO), natomiast Drozd zaatakuje Krzysztofa Włodarczyka (49-2-1, 35 KO) i należący do niego pas organizacji WBC. Z kolei Czakijew, który w zeszłym roku dostał niezłe lanie od naszego "Diablo", za dokładnie miesiąc przystąpi do starcia z Giacobbe Fragomenim (32-4-2, 13 KO) o wakujący tytuł mistrza Europy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 24-09-2014 21:54:04 
Jeżeli Włodar wygra z Drozdem , to można nakręcić super promocję na ten temat.
Diablo vs Rosja
 Autor komentarza: RSC2
Data: 24-09-2014 21:59:10 
World of Boxing nie jest grupą Andrieja Riabińskiego
W Rosji panuje taki sam kapitalizm jak np. w Chinach.
Jest to „kapitalizm państwowy” gdzie firmy są państwowe a podstawieni właściciele zwani oligarchami są jedynie figurantami Kremla.
Co podstawieni właściciele są po to ,aby gospodarka Rosji mogła funkcjonować na światowym rynku kapitałowym.
Podobnie jest z boksem
Drozd, Lebiediew, Powietkin i inni są własnością Kremla i Putin zarządza nimi jak kołchozem.
 Autor komentarza: Vroo
Data: 24-09-2014 23:16:55 
To wygląda chyba inaczej, trochę jak system feudalny. Riabiński jest wasalem kogoś tam a ten ktoś jest wasalem Putina, więc Putin nie steruje tym bezpośrednio i nie wybiera przeciwników dla Lebiediewa, ale jak Riabiński podpadnie, to jego grupa zostanie oddana komu innemu.
 Autor komentarza: lisoszakal
Data: 25-09-2014 00:36:18 
Moja lista pszyszłych polskich mistrzów świata w boksie zawodowym: Artur Szpilka, Krzysiu Głowacki, Michał Cieślak, Andrzej Fonfara, Dawid Kostecki, Maciek Miszkin, Grzesiu Proksa, Damian Jonak, Łukasz Maciec i Kamil Łaszczyk.
 Autor komentarza: titleshotthe
Data: 25-09-2014 00:43:21 
Ten nasz Harnas to taki Wałujew w cruser. Jak on przy takich warunkach potrafi zrobić limit ?? , może ma puste kości jak ptaki. Pujde do buka i postawie chyba na Pawła te 15 pln + Diablo do przodu przez KO . I tak naszym będe kibicował bo niby dlaczego ruskim . Paweł dawaj go bo to najważniejsza walka w twojej karierze. Pozdr All
 Autor komentarza: lisoszakal
Data: 25-09-2014 00:59:06 
Szkoda, że na tej gali nie doszło jeszcze do walki Maćka Miszkina z Denisem Graczewem.
 Autor komentarza: lisoszakal
Data: 25-09-2014 01:02:28 
Albo z Igorem Michalkinem o EBU-EU
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 25-09-2014 09:25:19 
Dobrze ze pojawil Sie taki Riabinski ,bo Rosja to potencjal ,wielki obszar I masa ludzi .Mam nadzieje ze pojawi sie wielu ciekawych zawodnikow w nidalekiej przyszlosci na czym zyskaja kibice.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 25-09-2014 20:00:45 
RSC2, wolny amerykanski rynek jest taki, ze kraj inwestuje w prywatne banki czyli robic cos co nazywajac rzeczy po imieniu nazywa sie socjalizmem w najlepszym wydaniu. Najlepsze, ze cale USA jest w rekach Chinczykow wlacznie z Wilderami i Arreolami.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.