DE LA HOYA: HAYMON ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ Z ARUMEM

Skonfliktowani do niedawna Oscar De La Hoya i Bob Arum, szefowie odpowiednio Golden Boy Promotions i Top Rank, zapewnili, że są coraz bliżej organizacji walk pomiędzy swoimi zawodnikami. Pozytywnie do ich współpracy podchodzi nawet Al Haymon, który nie zwykł pracować z Arumem.

- Rozmawiałem z Alem na temat różnych opcji, różnych walk, które możemy zrobić, był nimi bardzo zainteresowany. Chcę przede wszystkim zadowolić konsumenta, to jest mój priorytet. Kibice zasługują na najlepsze pojedynki. Nie jest to łatwe, mamy z Bobem trudną historię. Co jednak ważne, rozpoczęliśmy już dialog, drzwi są szeroko otwarte na wspólne interesy. Potrzebujemy trochę czasu, ale gwarantuję, że będziemy razem pracować – powiedział De La Hoya w programie The Fight Game with Jim Lampley.

Arum również wyraził optymizm i przyznał, że relacje z De La Hoyą zostały całkowicie naprawione po majowym spotkaniu promotorów.

- Będziemy z Oscarem rozmawiać pod koniec bieżącego tygodnia. Myślimy o różnych walkach, jedną z nich jest ta, którą chcą zobaczyć wszyscy kibice – pomiędzy Miguelem Cotto a Saulem Alvarezem – stwierdził szef Top Rank.

Pojedynek Portorykańczyka z Meksykaninem wstępnie jest planowany na maj.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Milan
Data: 17-09-2014 15:59:38 
niech zrobia Cotto vs Canelo jak pierwsza odsłone pokuty :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.