RIOS WRÓCI PRZED KOŃCEM ROKU

Brandon Rios (32-2-1, 23 KO) ma wrócić jeszcze w tym roku. Sam zainteresowany nie wyklucza przy okazji dopełnienia trylogii z wielkim rywalem - Mike'em Alvarado (34-3, 23 KO).

- Moim menadżerowie pracują już nad walką na przełomie listopada i grudnia. Bez względu na datę bądź przeciwnika, będę gotowy. Oczywiście chętnie zmierzyłbym się z Alvarado. Na chwilę obecną jest remis 1:1, a my gwarantujemy prawdziwą walkę - stwierdził dawny champion wagi lekkiej, który na początku sierpnia pokonał przez dyskwalifikację Diego Chavesa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ghost
Data: 13-09-2014 03:16:26 
Alvarado został zdemolowany przez Prowodnikowa, Rios zebrał od Pacmana i Chavesa, to nie ma na nich za bardzo pomysłu. Więc chcą ludziom wciskać kolejne kity o wielkiej wojnie wielkich mistrzów.
 Autor komentarza: przemyto
Data: 13-09-2014 11:45:34 
Nie mogę się zgodzić z powyższą opinią. I Rios i ALvarado mają potencjał, ok wszystko jest robione w otoczce nie wiadomo jakiej walki, ale przeicez tak sie dzisiaj robi. Po drugie Rios przegrał z PAcmanem, ostatnio słabo pokazał się z Chavesem, ale to dalej zawodnik mający potencjał. Oczywiscie chciałbym zobaczyć te walkę, jesli Rios pokona ALvarado pewnie czeka go starcie z ktoryms z wielkich. A po drugie tacy zawodnicy przyciągną publiczność meksykańską z USA i MEKsyku, a to ludzie wprost zbzikowani na punkcie boksu, dlatgo takie walki beda sie odbywac.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.