ADONIS STEVENSON WRACA W GRUDNIU

Adonis Stevenson (24-1, 20 KO) wyrobił się w terminie narzuconym przez federację WBC, dlatego przed obowiązkową obroną tytułu mistrza świata wagi półciężkiej będzie mógł najpierw stoczyć dobrowolną obronę.

Kanadyjski "Superman" miał jeszcze tydzień, bo w przeciwnym razie przetarg zadecydowałby o organizacji jego potyczki z Jeanem Pascalem. A tak on wraz z promującym go Yvonem Michelem oraz menadżerem Alem Haymonem mogą wybrać rywala z piętnastki rankingu.

ADONIS STEVENSON: SERWIS SPECJALNY

Pojedynek odbędzie się na pewno w grudniu, choć dokładną datę obóz Stevensona poda po konsultacji ze stacją Showtime, która pokaże tę walkę. Areną czwartej obrony Adonisa jego tytułu będzie hala Bell Centre w Montrealu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 13-09-2014 00:31:05 
Dobre to teraz Cygan niech pisze do niego na Twittera czy cos hahahah
 Autor komentarza: Adih4sh
Data: 13-09-2014 10:23:13 
Pomyliłeś wAgi kolego.

BTW: W każdym bądź razie najbardziej sensownym rozwiązaniem, które zarazem jest mniej ryzykowne i kasowe to tylko Brahmer. Hopkins czy Kowaliow bądź Pascal to ryzyko dla kariery Stevensona. Jak już zarobi zacznie brać tych najlepszych. Było by zbyt pięknie gdyby wziął od razu któregoś z tych trzech.
Hahaha...Fani swoich pupili już nie mogli by świecić swoimi argumentami kiedy Kanadyjczyk spuści im lanie :D Dajmy im jeszcze po trollować trochu :D.
 Autor komentarza: BeyrootPl
Data: 13-09-2014 10:48:18 
No chyba nie pomylił wag kolego....
 Autor komentarza: ghost
Data: 13-09-2014 11:26:15 
@ Adih4sh
Najpierw mówisz, że ci trzej to ryzyko dla kariery Supermana, a za chwilę śmiejesz się, że on by ich pokonał.
Zdecyduj się może,. Bo mi tu jasno wychodzi, że Adonis sra w majtki.
Jak dla mnie Kowaliow by Stevensonowi wybił boks z głowy na długo, Pascal być może też, Hopkins chyba nie dałby rady, ale też nie jest bez szans.
 Autor komentarza: Adih4sh
Data: 13-09-2014 12:09:30 
Sranie w majtki nie umniejsza przyszłemu wynikowi walki. Załóżmy, że są twarde zasady federacji i na siłę wyznaczają na przekór Kanadyjczykowi Kowaliowa. Stevenson go oczywiście bije. Jakim cudem ? Pisałem tutaj nie jeden raz. Strach motywuje i sprawia że rywala się nie lekceważy. Nie mniej jednak ryzyko zawsze istnieje i lepiej jest zostawić to na deser.
 Autor komentarza: Blancos
Data: 13-09-2014 15:27:05 
Do walki Kowaliowa z Supermanem dojdzie pod warunkiem, że ten pierwszy upora się z Hopkinsem, co nie jest wcale takie oczywiste ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.