WÓJCIK MUSI ZACZEKAĆ NA SENIORSKI DEBIUT

Elżbieta Wójcik (75 kg), rewelacyjna, tegoroczna młodzieżowa mistrzyni olimpijska, świata oraz Europy planowała uwieńczyć ten niezwykle udany sezon startem w seniorskich mistrzostwach świata w boksie kobiet, które odbędą się w listopadzie w Korei Południowej. Niestety AIBA nie wyraziła na to zgody, o czym poinformował Polski Związek Bokserski.

Stosowny wniosek złożył prezes PZB Zbigniew Górski, jednak AIBA odniosła się do tego pisma negatywnie, choć jednocześnie zapewniono o wielkim uznaniu dla osiągnięć młodej polskiej pięściarki i zaproszono ją do grona seniorek gdy skończy 19 lat, a więc już w styczniu 2015 roku. Zatem co się odwlecze, to...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 12-09-2014 14:32:03 
Bardzo Dobra decyzja AIBA i również dobra dla Eli Wójcik.Jest takie powiedzenie : spiesz sie powoli ! Ten "pęd" do kolejnych sukcesów w ale juz w gronie seniorek nie był dobrym pomysłem. Cieszmy się z tego co już Ela Wójcik zdobyła.Walki z seniorkami a więc z Paniami o większej sile fizycznej,psychicznej i większym doświadczeniu, będą o wiele trudniejsze i z większym ryzykiem porażki.Akurat w przypadku Eli Wójcik jej kariera rozwija się prawidłowo i nie wolno tego zakłócać. W dodatku czeka Elę rywalizacja na "własnym podwórku" z znakomitą Lidią Fidurą !
 Autor komentarza: roza
Data: 13-09-2014 03:53:21 
W pełni się z tym zgadzam "lutonadam" ma jeszcze czas, zważywszy na fakt że Ela ma jeszcze duże rezerwy pod względem technicznym, taktycznym i motorycznym. Z drugiej strony wiedzieliśmy że AIBA się nie zgodzi przed wysłaniem pisma. Aaaa taka mała zagrywka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.