MACIEJ MISZKIŃ O POWROCIE DAWIDA KOSTECKIEGO

Maciej Miszkiń (15-2, 4 KO) wciąż czeka na rewanż z Pawłem Głażewskim, lecz póki co opowiedział nam o wspólnych treningach z Dawidem Kosteckim (39-1, 25 KO) i jego planowanym wkrótce powrocie na ring.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: RSC2
Data: 09-09-2014 21:26:47 
Kostecki już nie będzie znaczącym bokserem.
Wiek 33 lata , brak walk z klasowymi bokserami oraz przerwa w boksie każą wnioskować ,że czas Kosteckiego minął. Nie wykorzystał swojej szansy zajmując się działalnością przestępczą.
A jest takie powiedzenie: Jak się ktoś h…m urodzi to kanarkiem nie umrze.
Dlatego uważam że to nie koniec problemów Kosteckiego z prawem.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 09-09-2014 21:55:34 
@RSC2 mylisz się i to bardzo. Kostecki zarobi grubą kasę na idiotach i jeleniach, tak samo jak zrobił to Szpulka.

Polast też będzie chciał na tym zarobić, a to ich gadanie o tym że chcą budować w Polsce boks, jest tak samo prawdziwe jak robienie gal mma na wysokim poziomie.

Liczy się kasa i przyciągnie kibiców, a nie liczy się poziom. Zapomnijcie o tym że będą inwestować.
 Autor komentarza: Matys90
Data: 09-09-2014 22:16:16 
Jeśli chcą zgarniać kasę i przyciągać kibiców, to muszą inwestować i od dawna to robią. To dużo lepsze niż liczenie na jakąś filantropię. Nie wiem co ci przeszkadza popularyzacja boksu, niech i sam kryminał się tam tłucze, lepsze to niż mają siedzieć bezproduktywnie po więzieniach. Czy zarabianie kasy na jak mówisz "idiotach i jeleniach" jest gorsze od zarabiania kasy na "mądrych i obeznanych"?

Całe szczęście, że liczy się kasa i przyciąganie kibiców, a nie jakieś wyimaginowane wartości i bawienie się w filantropów. Już się yale bawił w bycie mecenasem polskiego boksu i mu to wychodzi bokiem. MMA zrobiło szybko karierę, bo tam się liczyła kasa i przyciąganie kibiców, a nie jakiś abstrakcyjny poziom, troska o dobro zawodnika i miejsce w rankingu.
 Autor komentarza: Zubr
Data: 09-09-2014 22:29:48 
W Kosteckiego inwestowali od dawna tak jak w Wawrzyka - na Cycu wiele nie zarobią niestety, ale z Kosteckiego wiedzą, że wyciągną kasę - przynajmniej zwróci się to co zainwestowali w niego. W kiciu juz dostal chyba na 5 lat umowę... Yale wie co robi. Może zrobią gale w Więzieniu, walka z Royem i proszę : ) na końcu zrobią walkę kumpli 33 letni Szpilka z 41 letnik Kosteckim - społeczeństwo robi się coraz głupsze, to i łykną PPV
 Autor komentarza: ttrroonnkk
Data: 09-09-2014 22:46:23 
Cos nie na temat .
Kevin Newman II ma zadebiutowac na Mayweather - Maidana 2
Ale...

Na Undercardzie nie ma go jest tylko :
Miguel Vazquez vs Mickey Bey
Leo Santa Cruz vs Manuel Roman
Alfredo Angulo vs James de la Rosa
John Molina vs Humberto Soto

To w koncu ma on debiutowac czy nie ?
 Autor komentarza: Matys90
Data: 09-09-2014 22:52:54 
@ttrroonnkk - ma debiutować, ale na takiej gali jest z 9-10 walk, natomiast transmitowane przez SHO są pewnie tylko te, które powyżej napisałeś (Soto-Molina dostępne bez PPV)
 Autor komentarza: WielkiPies
Data: 10-09-2014 06:30:34 
Ten Miszkiń bardzo ładnie mówi (!) Treść jasna i "rozsądna", forma - bez zarzutu. Jestem mile zaskoczony.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 10-09-2014 08:55:07 
Polisz Cipsy będzie dużo gadał pod publike aczkolwiek jak zobaczymy jego walke to wtedy można coś powiedzieć na temat jego formy.Dawid zdaje sobie sprawe ze lata lecą a kibiców nie oszukujmy się ale przyciąga.Czekam na walke w listopadzie.
 Autor komentarza: progresywny
Data: 10-09-2014 09:26:50 
Ja nie trawię gościa. Po walce z Głażewskim wydaje mu się, że jest wielkim ekspertem - wyrasta nam drugi Saleta, bokser bez umiejętności bokserskich, ale mający parcie na szkło. Jak komentuje walki to bardziej opiera się na boxrecu i na faktach, pewnie się uczy wszystkich dat, miejscówek i nazwisk bokserów na pamięć i recytuje. Aż Pindera się zaśmiał w pewnym momencie jak komentowali razem.
 Autor komentarza: progresywny
Data: 10-09-2014 09:30:01 
Poza tym on gada w telewizji to co mu Wasilewski i Werner każą, facet nie ma własnego zdania. Mówi, że Głażewski jest słabym bokserem, itd. a przecież walka mogła pójść w dwie strony, była zacięta, także wynika z jego wypowiedzi, że on też jest słaby i sam sobie przeczy. Poza tym te docinki po walce "Paweł będzie mógł opowiadać swoim kolegom przy piwie, że posadził starego Roya Jonesa Jr. na deski", co moim zdaniem było chamskie bo Głaz miał tylko 10 dni na przygotowania, Roy rok wcześniej dał bardzo wyrównaną walkę z Lebiediewem a Głażewski wytrzymał presję psychiczną walcząc z kimś takim. Miszkin ma wygórowane ego.
 Autor komentarza: marinero
Data: 10-09-2014 12:39:35 
po co w ogóle to puszczac przeciez wiadomo ze facet nic złego i obiektywnego nie powie o ciapatym!
 Autor komentarza: progresywny
Data: 10-09-2014 17:32:57 
@martinero

Zgadzam się - ta grupa to jedna wielka klika. Wszyscy bokserzy mają być w przyjaznych i miłych stosunkach, mają sobie lizać dupy i jaja. Jeden nie ma prawa drugiego skrytykować, a koledzy mają przekonywać w wywiadach, że ich kolega, o którym mowa zostanie mistrzem świata. Tak ze Szpilki robią mistrza, z Kosteckiego, z Jonaka, z Głowackiego i Kołodzieja. Jedyny z KP kto mówi obiektywnie i nie bawi się w ten k*rwidołek to Zimnoch, tylko, że on jest na innych warunkach - trenuje w Białymstoku a nie w ich gymie, z innym trenerem i w połowie jest zawodnikiem Babilona (z nim lepiej się dogaduje, występuje na jego galach i to on załatwia mu rywali).
 Autor komentarza: ghost
Data: 11-09-2014 08:16:29 
Jak by nie patrzeć, Kostecki 40 walk, żadnego poważnego rywala.

Kim jest taki jegomość?
Pompowanym balonem.

Szpilka niebawem zostanie kolejny raz obnażony, Kołodziej na 100%., Diablo też niekoniecznie musi wygrać. Kogo pan Wasilewski będzie próbował nam sprzedać?
Lubiącego dać po nosie Kosteckiego?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.