JUTRO KONFERENCJA Z WACHEM I ŁASZCZYKIEM, ZAPRASZAMY KIBICÓW!

Organizatorzy mają przyjemność zaprosić wszystkich chętnych kibiców na konferencję prasową, która odbędzie się jutro - 10 września, o o godz. 12:00 w Hotelu PURO we Wrocławiu, przy ul. Pawła Włodkowica 6.
 
Konferencja poświęcona będzie zbliżającej się Gali Boksu Zawodowego organizowanej przez Tymex Boxing Promotion i Global Boxing pod nazwą "Windoor Boxing Night" w Dzierżoniowie w dniu 17 października. A podczas niej po dwuletniej przerwie powróci nasz pretendent do mistrzostwa świata wagi ciężkiej - Mariusz Wach (27-1, 15 KO), zaś głównym punktem wieczoru będzie występ wrocławianina, piątego w światowym rankingu kategorii piórkowej Kamila Łaszczyka (17-0, 7 KO). Ponadto w Dzierżoniowie kibicom pokażą się Nikodem Jeżewski (7-0-1, 5 KO), Michał Gerlecki (7-0,4 KO) i Damian Wrzesiński (5-0, 3 KO).

Na konferencji obecni będą zawodnicy - Wach i Łaszczyk, a także organizatorzy gali - trener Piotr Wilczewski oraz promotor Mariusz Grabowski. Zostaną też podane nazwiska rywali Polaków. Każdy chętny kibic będzie miał okazję chwilę porozmawiać z Wachem i Łaszczykiem, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia lub poprosić o autograf. Pięściarze będą do Waszej dyspozycji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Niezapominajek
Data: 09-09-2014 18:45:20 
Z kim będzie walczył Wach. Czy to jest jakaś super tajemnica ? A może wszyscy wiedzą ale nie można pisać ? Mój mail to [email protected] Też chcę być wtajemniczony
 Autor komentarza: adambw
Data: 09-09-2014 19:57:39 
pewnie dostanie na przetarcie jakiegos lacha.nie mowia bo jeszcze licza ze znowu odmowi walki ....
 Autor komentarza: anonim1928
Data: 09-09-2014 20:22:56 
Wach Wachem, mnie ciekawi z kim bedzie walczył Łaszczyk w walce wieczoru.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.