TOMASZ RÓŻAŃSKI PIERWSZYM TRENEREM KADRY I HUSARII!

Dotychczasowy trener młodzieżowej kadry narodowej pań - Tomasz Różański, od teraz będzie piastował dwie nowe ważne funkcje. Bo to właśnie on z dniem dzisiejszym zastąpi Walerego Korniłowa na stanowisku pierwszego trenera reprezentacji Polski! Ponadto będzie również głównym szkoleniowcem ekipy Rafako Hussars Poland w elitarnych rozgrywkach World Series of Boxing.

Korniłow został przesunięty do roli asystenta Różańskiego w naszej reprezentacji. Z kolei w WSB drugim trenerem zostanie dotychczasowy pierwszy szkoleniowiec, jak zwykle pomocny dobrą radą Jerzy Baraniecki.

Etat Różańskiego jako pierwszego trenera w drużynie Husarii nie jest przypadkowy. Idea jest bowiem taka, by ujednolicić walczących w WSB zawodników z kadrą narodową. Najlepsi mają bowiem walczyć zarówno w kadrze, na imprezach międzynarodowych, jak i w rozgrywkach WSB, z czym bywało różnie w ostatnich miesiącach. Najlepszym tego przykładem było zakontraktowanie niedawno przez Hussars Poland Kamila Gardzielika czy Igora Jakubowskiego. Współpraca na dwóch frontach na pewno wyjdzie naszemu pięściarstwu olimpijskiemu tylko na zdrowie...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 09-09-2014 16:12:07 
zasłużył , byle mu kłód pod nogi nie rzucali
 Autor komentarza: Ned
Data: 09-09-2014 17:39:17 
Dobra nowina. Oby tylko udźwignął tyle funkcji.
 Autor komentarza: keane
Data: 09-09-2014 18:31:38 
Powodzenia !!!
 Autor komentarza: Rydz
Data: 09-09-2014 18:52:58 
Dobre wieści, trzymamy kciuki
 Autor komentarza: iron
Data: 09-09-2014 20:57:04 
Chyba najlepszy wybór to co zrobił z Juniorkami to nie przypadek to samo w Karlinie oby
dalej mu tak szło
 Autor komentarza: ekspert
Data: 10-09-2014 00:19:39 
Trochę takie pchnięcie na minę (ale może mina nie wybuchnie i dojdziesz do RIO) czego Ci bardzo życzę! Wszystkiego najlepszego. Owszem racja szansepromotions " oby nie przeszkadzał nikt",a Tomek kierował się swoimi planami, metodamii wizjami,z których był zwyczajnie rozliczany..
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 10-09-2014 01:22:52 
No i stało się to o czym tutaj pisałem i czego oczekiwałem od momentu powstania "Hussarów " jeden Trener który będzie miał do dyspozycji i juz bez żadnych podziałów najlepszych polskich pięściarzy.I bardzo dobrze że Tym TRENEREM został Tomasz Różański .Mam również nadzieję że pzb da mu duzo czasu i nawet kiedy będą jakies pierwsze niepowwodzenia nie dokona jakis karkołomnych zmian.Niestety na odbudowanie potęgi polskiego boksu olimpijskiego potrzeba przynajmniej dwóch olimpijskich cyklów a więc ok 8 lat.Ale Różanski jest " młody wilk" skupi obok siebie innych trenerów młodych którzy poświęcą najbliżśze lata swojego życia na odbudowę tego co spieprzyli "zasłużeni działacze" i "trener tysiąclecia ".Wierzę że efekty jego pracy przyjdą szybciej niż teoria zakłada.Będe trzymał kciuki bo wreszcie są mądre decyzje i jest nadzieja zobaczyć na olimpijskim podium Polskich Pięściarzy!
 Autor komentarza: roza
Data: 10-09-2014 01:30:37 
Dzięki wszystkim!!! Nie ma nic budującego niż pozytywne komentarze na tym portalu, jeszcze raz DZIĘKI WIELKIE ZA ZAUFANIE.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.