TRUDNE ZADANIE PRZED KRYSTIANEM HUCZKO W KANADZIE

Krystian Huczko (2-0) po dwóch wygranych na własnym podwórku wyjeżdża w daleką podróż. Zawodnik stajni Wschodzący Białystok Boxing Team weźmie udział podczas gali w sławnej Bell Centre w Montrealu.

Głównym punktem programu będzie starcie Artura Beterbijewa (5-0, 5 KO) z byłym mistrzem świata Tavorisem Cloudem (24-2, 19 KO).

Wracając jednak do Polaka, to podopieczny Dariusza Snarskiego zaboksuje w pojedynku kategorii junior półśredniej na dystansie sześciu rund. Jego rywalem będzie miejscowy osiłek, niepokonany Yves Ulysse Jr (3-0, 3 KO).

Poniżej prezentujemy Wam obie walki Krystiana na ringu zawodowym. Oby w Montrealu znów jego ręka powędrowała w górę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 07-09-2014 16:56:18 
Tak powinno być, to jest boks, każda walka powinna być trudnym zadaniem. Jego przeciwnik też dopiero zaczyna karierę zawodową.
 Autor komentarza: canuck
Data: 07-09-2014 17:31:31 
Oby Huczko nie zostal brutalnie znokautowany w 1-szej rundzie jak Swierzbinski z Lemieux. Mina Snarskiego nie wygladala wtedy bardzo dobrze.

Z polskich bokserow napewno Kuziemski wywarl w Kanadzie bardzo dobre wrazenie. Gdyby nie przeszedl na emeryture, to bylby pewnie dalej zaparszany do Kanady jako "twardy, doswiadczony Europejski weteran."
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.