DE LA HOYA: WCIĄŻ MAMY DOSKONAŁE RELACJE Z SHOWTIME

Szef Golden Boy Promotions Oscar De La Hoya zapewnia, że pomimo odnowienia współpracy z HBO jego grupa wciąż ma doskonałe relacje z konkurencyjną telewizją Showtime.

Na HBO najbliższą walkę ma stoczyć jedna z największych gwiazd GBP, Bernard Hopkins (55-6-2, 32 KO). Mówi się też, że jego śladami pójdzie generujący największe zyski w stajni "Złotego Chłopca" Saul Alvarez (44-1-1, 31 KO), którego pięć ostatnich walk pokazywało Showtime. Mimo to De La Hoya przekonuje, że nie ma żadnego konfliktu ze Stephenem Espinozą, dyrektorem sportowym tej stacji.

- Mam wspaniałe stosunki ze Stephenem. Kiedy rozmawialiśmy o walce Hopkinsa z Kowaliowem, pojawiły się pewne nieporozumienia. Znamy się jednak od dawna i cały czas świetnie dogadujemy. Takie walki Hopkins vs Kowaliow nie zdarzają się często, trzeba je doceniać. Chcemy robić jak największe pojedynki, będę pracować z całych sił, aby do nich doprowadzić – powiedział.

Hopkins zmierzy się z Kowaliowem w unifikacyjnej walce w wadze półciężkiej 8 listopada w Atlantic City. Alvarez na ring ma powrócić w grudniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.