QUILLIN vs KOROBOW 1 LISTOPADA, ALE WCIĄŻ BEZ TELEWIZJI

Informowaliśmy Was blisko dwa tygodnie temu o tym, że stajnia Roc Nation Sports sterowana przez znanego rapera Jaya Z wygrała oficjalny przetarg na organizację pojedynku Matta Korobowa (24-0, 14 KO) i aktualnego mistrza świata federacji WBO wagi średniej, Petera Quillina (31-0, 22 KO). Dziś poznaliśmy więcej szczegółów odnośnie tej walki.

Wygraną w przetargu dała oszołamiająca cyfra blisko dwóch milionów "zielonych" - dokładnie $1,900,480. Tyle grupa RNS zaproponowała w kopercie, odprawiając zdecydowanie Top Rank i Golden Boy Promotions. Ale do sedna sprawy.

Quillin podejdzie do czwartej obrony swojego pasa w Barclays Center na Brooklynie, gdzie odprawił wcześniej ówczesnego championa Hassana N'Dam N'Jikama oraz Fernando Guerrero w pierwszej obronie. Potyczka odbędzie się 1 listopada.

Jedyną niewiadomą pozostaje stacja, która mogłaby transmitować to wydarzenie, bo przecież Roc Nation Sports to nowy gracz na rynku, bez strategicznej telewizji. Ale ten problem również ma zostać rozwiązany w najbliższym czasie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.