SŁAWNY FREDDIE ROACH TEŻ PRZECIWKO KOŁODZIEJOWI

To już druga walka, do jakiej Denis Lebiediew (25-2, 19 KO) przygotowuje się pod okiem bodaj najsławniejszego trenera na świecie, Freddiego Roacha. Tym razem jednak będzie go miał za sobą w narożniku.

Przypomnijmy, iż mistrz świata federacji WBA kategorii junior ciężkiej 27 września w Moskwie przystąpi do obrony pasa mając za pretendenta Pawła Kołodzieja (33-0, 18 KO). Od początku przygotowań Rosjanin przebywał w Los Angeles, jednak nie było pewne, czy Roach zdoła znaleźć czas dla tego bombardiera podczas samej gali. Teraz sprawa się wyjaśniła, a legendarny szkoleniowiec zapewnił, że w Moskwie stanie w narożniku mistrza.

- Na sto procent stanę w jego narożniku. Mam w planach pięciodniowy pobyt w Moskwie. Co prawda mam napięty kalendarz, lecz będę w Rosji na sto procent. A co do Denisa, to już teraz znajduje się w dobrej formie - powiedział Roach.

Lebiediew z zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych do Moskwy ma przylecieć dokładnie dwa tygodnie przed terminem walki z naszym "Harnasiem".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: krystek78
Data: 27-08-2014 06:48:24 
To jest straszne dla tych co sie znaja na boksie.kolodziej........hahaha
 Autor komentarza: Zubr
Data: 27-08-2014 08:46:05 
straszne, ale i potrzebne - Wawrzyka już uciszono i teraz pora na kolejnego bumobijce i cykora bez szans na cokolwiek. Najciekawsze jest to, że jednak znajdują się jeszcze ludzie, którzy widzą potencjał w Kołodzieju, a tych co krytykują go nazywają hejterami : ) Kołodziej sam siebie shejtował już dawno temu. Niech ktoś mi powie jaki potencjał on może mieć poza wzrostem ? no bo oglądając gale KP od bardzo dawna, ani razu niczego nie pokazał, walczył z niepełnosprawnymi zawodnikami, a i tak zdarzało się, że rzucali go na deski.

jeżeli Kołodziej wyjdzie i pokona Lebiedewa, to mu chyba wyśle kartkę z przeprosinami - bo wiadomo, że chciało by się mieć kolejnego rodaka na tronie, tym bardziej, że na przeciw stoi rusek. Ale to jest.. to nawet nie 99 % dla mnie - 100 % że Leb go zje. Yale karmił nas kłamstwami przez wiele lat i jeżeli idzie o Kołodzieja i wcześniej o Wawrzyka, o Jonaka, Kosteckiego bo pompował w nich kasę, a okazywało się, że to kasa w błoto. Jedynie Cygan może coś tam przynieść zysk, bo jest medialny - ale tylko i wyłącznie z tego powodu.
 Autor komentarza: malyboyy
Data: 27-08-2014 09:48:11 
Kołodziej będzie musiał wziąć dodatkowy kołczan strzał zeby pozbyć się Roacha.
 Autor komentarza: Shanhavel
Data: 27-08-2014 11:10:19 
Sprawny karabin wadliwy łuk
 Autor komentarza: Kadej
Data: 28-08-2014 02:14:00 
Czeka ciężka noc Kołodzieja.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.