MIO: ELŻBIETA WÓJCIK W FINALE

Elżbieta Wójcik awansowała do finału II Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Nankinie. Polka dziś spotkała na swojej drodze bodaj największą swoją rywalkę - Caitlin Parker, ale znów okazała się nie znacznie lepsza.

Nasza młodzieżowa mistrzyni świata i Europy wygrała stosunkiem głosów dwa do remisu - 38:38, 39:37 i 40:36. W walce o złoto podopieczna trenera Tomasza Różańskiego skrzyżuje rękawice z Tajką Chen Nien-Chin (na zdjęciu).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: persuKN
Data: 24-08-2014 15:16:39 
Wielkie gratulacje! Trzeba o tym mowic..
 Autor komentarza: roza
Data: 24-08-2014 16:00:19 
TRZEBA,Trzeba!!! Takie sukcesy a komentarzy mało, nie wiem dlaczego.Wszyscy na tym forum w mniejszym lub większym stopniu rajcuję się BOKSEM ZAWODOWYM ,który jest na słabiutkim poziomie.A tu naprawdę zaczyna się coś dziać w BOKSIE OLIMPIJSKIM. Trochę poczekajcie jak ruszy WSB,z pewnością wolę obrzeżyć POLAKA jak serce zostawia w ringu z kozakiem na światowym poziomie ,jak obijanie KELNERÓW,BARMANÓW czy BRAMKARZY DYSKOTEKOWYCH,I CAŁA ta skomercjalizowana SZOPKA. KRYTYKUJCIE FACHOWCY z zza klawiatury BOKS KOBIECY.Kobieta do garów itp.Ale jak na Igrzyskach Olimpijskich Kobiety odnoszą sukces np.Podnoszeniu ciężarów,rzut młotem itp.(chodzi o typowo męskie sporty.)To super wszyscy rajcują się. A co kto pierwszy odpisze na ten wpis.
 Autor komentarza: Norbert
Data: 24-08-2014 16:35:02 
NIEZNACZNIE pisze się razem...

Szacun dla Eli i powodzenia w finale , złoto dla Polski...
 Autor komentarza: roza
Data: 24-08-2014 16:45:55 
Dzięki
 Autor komentarza: Jackass
Data: 24-08-2014 18:10:36 
Roza, nic w tym dziwnego że ludzie bardziej interesują się boksem zawodowym, który jest słaby niż boksem amatorskim który jest beznadziejny, a co do amatorskiego boksu kobiecego tym bardziej bowiem większość facetów nie lubi po prostu kiedy laski się okładają po twarzach ;) co oczywiście nie powinno umniejszać ich osiągnięć. A WSB to akurat się ogląda bardzo dobrze, każdemu polecam !
 Autor komentarza: JKWSB
Data: 24-08-2014 18:18:46 
Gratulacje! Oby złoto!
 Autor komentarza: roza
Data: 24-08-2014 18:46:49 
Dzięki Jackass za ten komentarz,chciałem poruszyć te forum trochę o boksie zawodowym i olimpijskim.Tylko tak sobie myślę że Ci obecni zawodowcy, których media kreują za kasę promotorów, byli niedawno,jak Ty nazwałeś , beznadziejnymi amatorami.
 Autor komentarza: dominikas
Data: 24-08-2014 18:53:18 
Bez boksu olimpijskiego nie będzie boksu zawodowego .
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 24-08-2014 19:09:33 
Niestety boks amatorski w Polsce "leży" w głębokim dołku i to od bardzo wielu lat.Dlatego kibice przestali się nim interesować.Walki zawodowe nawet kelnerów,barmanów czy bramkarzy są bardziej widowiskowe niż słabiutkich,niewyszkolonych udających bokserów chłopców.Są oczywiście wyjątki ale generalnie boks męski jest taki jaki jest.Są za to sukcesy naszych Pań i bardzo cieszę się z tego.Ale dopóki nie będzie konkretnego a najlepiej ZŁOTEGO OLIMPIJSKIEGO medalu dopóty mało będzie kibiców i zwolenników damskiego boksowania.Kibice zdecydowanie woleli by cieszyć się z sukcesów męskiego boksu bo On jest Prawdziwą Wizytówką. Takim "światełkiem w tunelu" jest Liga WSB.Ten projekt znacząco ożywił i wzbudził nadzieję ale tez tylko u tych najbardziej "zagorzałych" kibiców boksu.Ostatni medal Igora Jakubowskiego też jest osiągnięciem nie takim jak Mistrzostwo Europy chociaż należy i z tego medalu się cieszyć.Trzeba bardzo i to bardzo głębokich,rewolucyjnych zmian i to pod każdym względem aby boks gromadził znowu na widowniach komplety widzów.A zacząć trzeba ...od góry a więc od władz pzb i tego wszystkiego co tam się dzieje.Nawet najlepszy towar jak jest żle sprzedawany,żle przechowywany i żle opakowany to się nie sprzedaje.A wystarczy popatrzeć a nie mówiąc już o słuchaniu naszych prezesów i v-ce prezesów to się odechciewa boksu i nie tylko.Smutne ale prawdziwe.Cała nadzieja w młodych ale niestety daje się zauważyć że już niektórzy z nich po prostu "liżą d... prezesiowi" i naprawdę nie rozumiem tego
 Autor komentarza: roza
Data: 25-08-2014 02:27:53 
Lutonadam, tak naprawdę to ja nie rozumiem dlaczego napisałeś cyt. "liżą d...prezesowi" jaka część twojego mózgu, takie głupoty Ci podpowiada,i nie chcę Cię obrazić, żeby była jasność.Młodzi trenerzy,którzy zostali trenerami KN to ludzie,którzy wyjątkowo nie wchodzą nikomu w d.....,to ludzie, którzy nie kombinują na każdym kroku jak tu ZAROBIĆ NA JAKIMŚ OBOZIE itd.a potem płaczą ile to swoich pieniędzy zainwestowali.Nie masz pojęcia ile jest kłótni w zaciszach Prezesowe-go gabinetu kiedy nie zgadzają się z polityką trochę innego świata.Świata ludzi ,którzy żyli w czasach, gdzie pieniądze się należały. Oni jeszcze nie rozumieją co to jest KOMERCJALIZACJA,co to jest PUBLIC RELATIONS itd.Trzeba trochę czasu dać im, na przestawienie się.
Co rozumiesz pod obraźliwym twierdzeniem twojego cytatu? Na podstawie czego wysnułeś takę tezę? Na podstawie tego co przeczytałeś z różnych komentarzy? czy czego?
Od kilku lat czytam twoje posty LUTONADAM bo na FB przedstawiasz się z nazwiska,i zastanawiam się Jakim jesteś człowiekiem. Wiem że nie chcesz źle dla Polskiego Boksu mimo że mieszkasz poza Polską,ale siedząc za klawiaturą i głupoty czasami pisząc ,potarzam czasami (bo analizy czasami masz mądre i je cenię)nie pomożesz Polskiemu BOKSU.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 26-08-2014 16:44:00 
Róża:Serdeczne Gratulacje!
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 08-09-2014 01:04:08 
Różą:Oczywiście ani słowa o Twórcy kobiecego boksu TRENERZE Leszku Piotrowskim i to mi się nie podoba.Bez tego co ten człowiek zrobił to Tomek Różański by dopiero zaczynal od początku i nie byłoby tego co jest teraz.Nie rozumie jak można zapominać o Piotrowskim.A przyczyną głębokiego kryzysu polskiego olimpijskiego boksu nie są trenerzy a "zasłużeni działacze" pzb .I to co pisze Różański tutaj jest obrażliwe dla tych co naprawdę maja dużą wiedzę ale nigdy nie mieli mozliwości sie wykazać bo nie pasowali do towarzystwa Nowaka itp. pseudodziałaczy!Nie jest moim zamiarem negować sukcesów Różańskiego ale zanim sie cos napisze trzeba myśleć i nie tylko o sobie!Na Twoim miejscu również nie wymieniałbym nazwiska Mustafy dzięki któremu polski boks był na wszystkich czołówkach gazet ale nie z powodu sukcesów tylko jego próby zabójstwa sędziego!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.