JAWORZYŃSKIE SZLIFY W ZAKOPANEM

Jaworznicki Klub Bokserski "Jawor" Team od 17 sierpnia przebywa na obozie szkoleniowo – kondycyjnym w zakopiańskim ośrodku Szkoleniowo – Rehabilitacyjno – Sportowym "PALACE".
Młodzi sportowcy jaworznickiego klubu spędzą w zakopiańskim klimacie pełne dziesięć dni w bardzo dobrych warunkach socjalno - bytowych spędzając czas na przygotowywaniu się do jesiennych startów w Polskich turniejach. W zgrupowaniu łącznie z kadrą szkoleniową bierze udział 13 osób - zgodnie z umową zawartą z Urzędem Miejskim w Jaworznie w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu turystyki i krajoznawstwa oraz wypoczynku pod nazwą "Wypoczywaj aktywnie i na sportowo”.

Normalny każdy dzień zaczyna się od pobudki o godzinie 7 rano i porannego rozruchu. Godzina 8 to pora śniadania, dwie godziny na zajęcia własne i o 11 pierwszy trening, a po nim kąpiel i o 13:30 obiad. Poobiedni odpoczynek do godz 16 przed kolejnym treningiem. Kolacja o godzinie 18:30 i czas wolny do godziny 21.

Wieczór poświęcony jest na wspólny apel i spotkania podsumowujące dzień i omówienie zajęć treningowych na dzień następny. Godzina 22 wszyscy wycieńczeni ciężkimi treningami grzecznie śpią w łóżkach, by zregenerować się przed wyciskiem czekającym w następnym dniu.

W piątkowym biegu na Nosalu królowała ekipa Jawor Teamu. W pierwszej piątce na mecie cztery miejsca wywalczyli właśnie zawodnicy z Jaworzna. Oczywiście poza zasięgiem wszystkich: I miejsce Szymon Kajda.

Sobota i niedziela pod względem sparingów z kadra Polski juniorów i czujnym okiem trenera Buczyńskiego. Nasze orły nie mogły lepiej trafić z terminem obozu. Można również trafić do notesu trenera Kadry PZB na pozostałe terminy zgrupowań najlepszych juniorów Polski, a za tym idzie kariera ze startami na ringach międzynarodowych.

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich sympatyków jaworznickiego klubu i oczywiście kibiców bokserskich naszego miasta. Naładowani nokautującą formą młodzi pięściarze Jawor Teamu gwarantują emocje i sukcesy w jesiennych startach.

Włodzimierz Kromka

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: zgredzik
Data: 23-08-2014 07:16:11 
świetnie tak tylko ten sport może wrócić do swojej świetności, jak najwięcej takich obozów wszędzie i z pomocą władz samorządowych. P.S Młody w niebieskich spodenkach ostatnie zdjęcie z lewj, heheh kilka lat temu byłem baaardzo podobny :-) pozdro i do roboty
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.