TROUT I DAWSON RÓWNI NA WADZE

Austin Trout (26-2, 14 KO) i Daniel Dawson (40-3-1, 26 KO) ważyli równo po 154 funtów podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed nadchodzącym pojedynkiem. Pięściarze spotkają się w nocy z piątku na sobotę podczas gali w Temecula w Kalifornii.

Dla Trouta będzie to pierwszy występ od czasu dwóch kolejnych porażek z czołowymi zawodnikami wagi junior średniej – Saulem Alvarezem i Erislandym Larą. 28-latek zamierza pokazać, że wciąż należy się z nim liczyć.

- Idealny scenariusz to wygrana przez nokaut na półmetku, po kilku rundach. Muszę pokazać, że nadal stanowię zagrożenie. Jestem szybki i czuję się bardzo silny. Nie będę na siłę szukać nokautu, ale mam przeczucie, że zwyciężę właśnie w ten sposób – powiedział.

Australijczyk ma zdecydowanie lepszą passę – nie przegrał od 2010 roku – ale w jego rekordzie brak klasowych rywali. Zwycięstwo nad Troutem byłoby z pewnością jego największym sukcesem w karierze.

W Stanach Zjednoczonych transmisję z gali z udziałem Trouta i Dawsona przeprowadzi telewizja ESPN.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Blancos
Data: 22-08-2014 13:47:53 
Śliski i niewygodny Trout wypunktuje Dawsona. Jeśli przygotował formę jak do walki z Canelo, to obstawiam TKO na Dawsonie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.