BOJCOW POZNAŁ RYWALA NA HALLE

Denis Bojcow (33-1, 26 KO) poznał nazwisko rywala, z którym zaboksuje 30 sierpnia podczas gali w Halle. Naprzeciwko Rosjanina, nie tak dawno przymierzanego do walki z Władimirem Kliczką, stanie Timur Mustafarow (6-1, 5 KO).

Zbliżającym się występem Bojcow spróbuje się odbudować po listopadowej porażce z Alexem Leapaiem. W jej wyniku utracił szansę pojedynku o mistrzostwo świata, do którego kilka miesięcy później przystąpił jego pogromca.

- Ciągle jestem zawstydzony tym, co się stało pod koniec ubiegłego roku. W głowie miałem wtedy tylko jedno – walkę z Kliczką. To była żenująca wpadka – przyznał 28-latek.

Rosjanin dodaje, że 30 sierpnia spróbuje odzyskać zaufanie kibiców poprzez efektowny nokaut. Jego rywal zapewnia jednak, że on sam skończy na deskach.

- Z Leapaiem nie miał nic do powiedzenia i teraz będzie tak samo. Nie chcę zostawiać tego sędziom, zamierzam go zastopować – powiedział.

W głównej walce wieczoru w Halle Marco Huck (37-2-1, 26 KO) będzie bronić pasa WBO w wadze junior ciężkiej w starciu z Mirko Larghettim (21-0, 13 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.