PRZEMEK RUNOWSKI PO WYGRANEJ W MIĘDZYZDROJACH NAD ABRAMENKĄ

- Chciałbym zaboksować na Polsat Boxing Night z Michałem Syrowatką - przyznał po wczorajszym zwycięstwie Przemysław Runowski (8-0, 2 KO), który odprawił przed czasem bojowego i groźnego Andrieja Abramenkę. Jakie plany na najbliższą przyszłość ma "Kosiarz"? Posłuchajcie naszą rozmowę z nim nagraną tuż po zejściu z ringu.

Autor komentarza: Jackass
Data: 17-08-2014 17:05:35
Wiem że nie wszyscy podzielą moje zdanie, ale mi się nie podobał sposób w jaki walka została przerwana, co prawda Andrej nie zadawał ciosów, ale nie był w ogóle zagrożony, skakał po ringu nie zadając cisów, wszyscy wiemy czemu, ale co jeśli np. jakiś zawodnik postanowiłby sobie odpuścić (odpocząć) ostatnie 30 sec rundy i robił by to samo, a sędzia by przerwał walkę, trochę moim zdaniem błędna decyzja ze strony sędziego.
 Autor komentarza: mistrznokautu
Data: 17-08-2014 23:06:41
Po przerwaniu tej walki były gwizdy. Bardzo zła decyzja sędziego. Sytuacja, w której przerwał walke, wcześniej zdarzyła sie kilka razy razy, Abramenka zagoniony na liny stał schowany za gardą ale na głowe tam nic nie wchdziło, jedynie na dół. Tym bardziej mnie to zdziwiło, że sędzia przerwał.

OBserwowałem też kątem oka jak w narożniku zachowuje się Łapin. Robił ruchy jakby sam był w ringu :-)