MICHAŁ CIEŚLAK PO OBOZIE W ŻYWCU PRZED WALKĄ Z ABDOULEM

Michał Cieślak (6-0, 3 KO) już za miesiąc w Radomiu zmierzy się z doświadczonym Ismailem Abdoulem (54-29-2, 20 KO). Póki co jeden z najbardziej utalentowanych polskich pięściarzy powrócił z trudnego obozu w Żywcu. I właśnie o tym wyjeździe, a także najbliższej potyczce w rozmowie z BOKSER.ORG.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: maniekz
Data: 14-08-2014 13:56:09 
Kiedyś to przetrenowanie wyjdzie i oby to się nie wydarzyło podczas walki. Michał jest młody ciężko pracuje, ale regeneracja jest równie ważna.

Niech bierze za przykład Masternaka który popełnia stale błąd wynikający z przeciążenia organizmu.

Liczę na to że rywal postawi trudne warunki, bo tylko takie starcia pozwolą mu się rozwijać. Więcej dynamiki i luzu, a będzie dynamit w łapach!
 Autor komentarza: Jackass
Data: 14-08-2014 15:23:32 
Michał będzie chodził w ciężkiej czy co?
 Autor komentarza: ShaneMosley150
Data: 14-08-2014 15:50:43 
up
tak
 Autor komentarza: progresywny
Data: 14-08-2014 16:01:26 
Cieślak jest odważnie prowadzony skoro w 7 walce dostaje doświadczonego Abdoula.
 Autor komentarza: progresywny
Data: 14-08-2014 16:07:30 
Michał jest jednym z niewielu Polaków walczących na polskich galach, którego naprawdę szanuję. Na jego rozkład na BoxRec przyjemnie się patrzy i zastanawia się "kto następny?".
 Autor komentarza: ShaneMosley150
Data: 14-08-2014 18:44:09 
juz teraz by Szpilke znokautowal
 Autor komentarza: progresywny
Data: 14-08-2014 19:25:27 
@ShaneMosley150

Zgadzam się. Już chciał na Polsat Boxing Night w listopadzie w Krakowie walczyć z Zimnochem, ale Krzysiu to taka melepeta, że bał się stracić 0 w rekordzie z jeszcze nieznanym w Polsce i młodym Cieślakiem, który w 2 rundy rozwalił Binkowskiemu, który dał Krzysiowi bardzo ciężką i brzydką walkę. Zimnoch nastawia się na walkę z gitem, gdy ten dostanie po łbie od Adamka (wtedy Szpilka nie będzie miał innego wyjścia i tylko ta walka będzie mu się opłacała, bo dużo szumu już jest w okół niej), Zimnoch zbierze kasę - nie wygra, bo nikt nie dopuści do tego by Szpilka miał 3 w rekordzie, zabierze kasę i powróci do obijania Węgrów i Słowaków na undercardzie u Wasyla i Babilona. Cieślaka podejrzewam, że większość polskich bokserów się boi i nie wyszłaby do niego bo 1.mała kasa. 2.ryzyko porażki, która by im splamiła karierę.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 15-08-2014 06:15:24 
Cieslak jest bokserem niesprawdzonym i pokonanie zula Binkowskiego wcale tego nie podwaza. Mysle iz odmawiajac walki z Cieslakiem Zimnoch mial racje, jest uznanym w Polsce bokserem, zas Cieslak to zoltodziob, owszem jest zdolny i robi postepy ale ewentualna wygrana Bialostoczaninowi niewiele by dawala, ewentualna zas przegrana cofala kariere o lata. Zimnoch jest bokserem technicznym, trudnym do walki, jest inteligentny w ringu, nie idzie na zywiol. Cieslak jak na razie bazuje na swojej zywotnosci, czystej sile i tak naprawde jeszcze nie byl nigdy zabrany na gleboka wode. Mysle iz dla Cieslaka ewentualna walka z Rekowskim lub McCallem byla by jak najbardziej sensowna, choc ryzyko spore ale sa to bokserzy o ktorych mozna powiedziec iz stare wygi. Zimnoch ma jeszcze cos do ugrania na ringach, mysle iz jakis pas europejski jest w jego zasiegu zas Rekowski, choc dobry bokser to raczej juz wiekowo zaawansowany. Zbyt wielu bokerow wydawalo sie dobrych, byli dobrzy i wygryali dopuki ich prowadzacy nie dali im kogos kto umie walczyc i nie tylko kasuje czeki ale tez ma ambicje i doswiadczenie wtedy czesto nastepowala korekta. Czy tak bedzie z Cieslakiem, nie wiem ale do tej porzy to nie byl on przetestowany.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.