TRENER WARDA NIE WIERZY W REWANŻ Z FROCHEM

Carl Froch (33-2, 24 KO) powtarza, że do powrotu na ring skusi go tylko duża walka w Las Vegas. W tym kontekście wymienia się m.in. rewanż z Andre Wardem (27-0, 14 KO), jednak trener Amerykanina Virgil Hunter jest przekonany, że nigdy do niego nie dojdzie.

- Jego promotor i bracia sami mi powiedzieli, że nie chcą, aby Carl ponownie walczył z Andre. Próbują dyskredytować Warda, zarzucają mu nieefektowny styl, ale rozumiemy, o co tutaj tak naprawdę chodzi. To coś w stylu: "Skoro pokonał mnie ze złamaną ręką i barkiem sprawnym w zaledwie 65%, to co stałoby się teraz, gdy jest w pełni sił?". Stałoby się mianowicie to, że Froch zostałby znokautowany, a tego oczywiście nie chce – stwierdził szkoleniowiec.

Amerykanin i Brytyjczyk walczyli ze sobą pod koniec 2011 roku. Ward wygrał jednogłosną decyzją sędziów.

Głównym kandydatem do starcia z Frochem w stolicy hazardu jest od dłuższego czasu Julio Cesar Chavez Jr (48-1-1, 32 KO). Pojedynek wstępnie planowany jest na 24 stycznia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Milan
Data: 14-08-2014 12:21:20 
Niech Froach walczy z Chavezem a dla Warda jeśli wróci na ring GGG albo Groves ( mam nadzieje ze drugie ko od froacha nie złamało mu psychiki ) , bo oni stylowo maja dużo większe szanse niż Anglik
 Autor komentarza: Whisper
Data: 14-08-2014 18:14:24 
Ohohoho Ward zaczyna żebrać o walkę. W dodatku z kimś kogo pokonał. To jest żałosne. W dodatku te teksty na temat sprawności braku. Ktoś wie jaki jest wzór, żeby wyliczyć sprawność braku w procentach? Ciekawe jakim cudem Ward miałby pokonać Kobrę przez KO. Kiedy on kogoś wgl. znokautował?
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 14-08-2014 19:05:32 
Ta walka nie ma żadnego sensu, Ward jest stworzony zeby bic takich bokserow jak Froch

W supersredniej jest troche kryzys, Ward musiałby wyciągnąć kogoś z innej wagi dla emocjonującej walki. Niby fajnie, jak się skończy na Chavezie, ale... pamiętacie co z nim robił Martinez?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.