OBÓZ PORTERA POZWOLIŁ TRENEROWI BROOKA OBEJRZEĆ SPARING

Przedwczoraj odbył się pokazowy sparing Shawna Portera (24-0-1, 15 KO) dla mediów. Wśród dziennikarzy znalazł się niespodziewanie Dominic Ingle, szkoleniowiec przyszłotygodniowego rywala mistrza świata wagi półśredniej, Kella Brooka (32-0, 22 KO). A jeszcze bardziej niespodziewana była reakcja obozu championa, bo pozwolono mu swobodnie podpatrywać cały sparing.

Ingle miał więc okazję analizować poczynania Portera z pewnym wysokim rywalem przez kilka rund. A przecież są tacy trenerzy, którzy nie pozwolą puścić nawet urywków sparingu w mediach. Ken Porter - ojciec i trener championa federacji IBF zupełnie bagatelizuje jednak ten fakt.

- Dajcie spokój, niech sobie popatrzy, nie dbam o to. Przecież nie można się czegoś nauczyć ani poprawić w dziewięć dni. Już za późno, dlatego równie dobrze mógłby stanąć ze mną w narożniku, a ja bym mu opowiedział o wszystkim, co robiliśmy. I wciąż to by mu nic nie dało - zapewnia tato mistrza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ArktycznaMalpa
Data: 09-08-2014 19:18:20 
zadaniowy sparing pokazuja?
czy to je madre?
 Autor komentarza: batledarf
Data: 09-08-2014 19:48:35 
zagrywka psychologiczna czy głupota?:)
 Autor komentarza: Whisper
Data: 09-08-2014 20:07:56 
I co nagle po jednym sparingu wpadną na mega plan który w 9 dni zrealizują? Mają pewnie kilkanaście godzin walk portera, a jeden sparing miałby coś zmienić?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.