GWIAZDY RINGÓW OLIMPIJSKICH SIEJĄ POSTRACH

Ekspresowe zwycięstwa zanotowali dwaj wielcy zawodnicy ringów olimpijskich - debiutujący wśród profesjonalistów Zhang Zhilei (1-0, 1 KO) oraz Jewgen Chytrow (6-0, 6 KO).

Olbrzymi, ważący blisko 118 kilogramów Chińczyk, namaszczony przez samego Evandera Holyfielda na przyszłego mistrza wagi ciężkiej, w zaledwie 17 sekund(!) znokautował Curtisa Lee Tate'a (7-5, 6 KO).

Natomiast występujący w wadze średniej Ukrainiec - mistrz świata w boksie olimpijskim sprzed trzech sezonów, na rozmontowanie defensywy Willie Fortune'a (17-2, 8 KO) potrzebował jedynie pół minuty(!). Wszystko zaczął mocny prawy, po którym poszła seria kilku ciosów. Kto następny?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 09-08-2014 09:06:31 
W Boxrecu Chytrow figuruje już jako reprezentant USA. Coś bardzo szybko dostał to amerykańskie obywatelstwo. Może ma żydowskie korzenie? W każdym razie teraz już wypada pisać Khytrov.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 09-08-2014 12:26:07 
Chyba jednak Chytrow nie ma żydowskich korzeni, bo przed walką przeżegnał się na sposób prawosławny. Tym niemniej taka szybka zmiana barw na amerykańskie jest zastanawiająca. Adamek siedzi w USA od wielu lat i chyba jeszcze czeka na obywatelstwo USA, a Ukrainiec (lub Rosjanin w barwach Ukrainy) dostał je po 9 miesiącach pobytu. No, chyba że Boxrecowi coś się pomieszało.
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 09-08-2014 13:22:40 
Ma korzenie amerykańskie albo jest po prostu Chytry i sprytny.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.