KELL BROOK ZAPOWIADA FAJERWERKI

W przyszły weekend w końcu poznamy realne możliwości tak chwalonego Kella Brooka (32-0, 22 KO). Anglik zaatakuje mistrza świata federacji IBF wagi półśredniej Shawna Portera (24-0-1, 15 KO) i zapowiada, że kibice zobaczą doskonałe widowisko.

- Fani boksu mogą się spodziewać fajerwerków od samego początku walki. Nasze starcie będzie kandydowało do miana pojedynku roku. Naprzeciw siebie stanie dwóch młodych, niepokonanych i potrafiących nokautować zawodników. Moim marzeniem zawsze było zdobycie mistrzostwa świata i w końcu nadchodzi mój czas. Zostawię w ringu wszystko co mam i spełni się to, o czym marzyłem od dawna - zapowiada pretendent.

- Te wszystkie przekładane walki, ten długi czas oczekiwań, to wszystko się skończyło, to już za mną. Zaczął nowy etap. Teraz przede mną występy w Ameryce z samą elitą - dodał Brook.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Gogolius
Data: 08-08-2014 19:31:52 
Powtorka z Porter-Malignaggi. Shawn jest za dobry dla takiego balona jak Brook.
 Autor komentarza: StasioKolasa
Data: 08-08-2014 19:53:35 
Młodzi i gniewni,a do tego w swoim prime w walce o pas.Czego więcej każdy szanujący się kibic mógłby wymagać?Ciekawe zestawianie,a faworytem jest mistrz.
 Autor komentarza: pinczorio
Data: 08-08-2014 20:12:32 
też stawiam na Portera ale Brook to nie jest żaden placek, jak niektórzy piszą. powtórka z destrukcji Pauliego jak najbardziej możliwa a czy Malignaggi to leszcz? po prostu Porter zapowiada sie na mega kozaka.
 Autor komentarza: StasioKolasa
Data: 08-08-2014 20:23:03 
Autor komentarza: pinczorio
Data: 08-08-2014 20:12:32
też stawiam na Portera ale Brook to nie jest żaden placek, jak niektórzy piszą. powtórka z destrukcji Pauliego jak najbardziej możliwa a czy Malignaggi to leszcz? po prostu Porter zapowiada sie na mega kozaka.


Podpisuje się pod tym co pinczorio.Maligaggi,to żaden leszcz,to Porter jest mocny,a dodać trzeba,że był to już Paulie schyłkowy.Brook,nawet jak przegra przed czasem to dalej w przyszłości może się liczyć bo to utalentowany bokser.Walka super,trudno ją przebić jakąś inną.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 08-08-2014 20:30:21 
Obstawiam zwycięstwo Brooka, który pod względem techniki jest o klasę lepszy od Portera. Powinien to wygrać na luzie i tym samym udowodnić, że celebrycka hierarchia w tej kategorii jest zupełnie oderwana od rzeczywistej klasy poszczególnych bokserów. Szkoda tylko,że pierwszą ofiarą Brooka padnie prawdziwy półśredni (a przy tym bardzo solidny bokser) Porter, a nie jakiś nadmuchiwany champion w rodzaju Bradleya, Bronera lub Riosa.
 Autor komentarza: clyde22
Data: 08-08-2014 21:03:47 
Rzadko zgadzam się z przedmówcą (tym konkretnie)ale co do wyszkolenia Brooka i Portera pełna zgoda. Gdyby obaj pokazali swojego Maksa to wygralby Anglik. Tyle tylko że w boksie nie zawsze ten lepszy technicznie bierze górę. Porter to twardziel i typ zwycięzcy jest w stanie narzucić swoją wolę i stłamsić fizycznie. Walka zadecyduje się w głowie Kella. Jeśli nie pęknie pod presją i będzie korzystał z błędów Shawna to wygra na punkty. Porter często atakuje otwarty i wchodzi z obszernymi ciosami, co Brook musi mocno karcić prostymi i podbródkami. Widać było na ostatnim sparingu że Shawn próbował atakować Taylora po jabie i prostych ale za chwilę już ruszył z lewym sierpem zza d...Brook wygląda na przygotowanego tiptop. Podobnie jak Hugo stawiam na Special K. Na punkty
 Autor komentarza: StasioKolasa
Data: 08-08-2014 21:40:45 
Autor komentarza: Hugo
Obstawiam zwycięstwo Brooka, który pod względem techniki jest o klasę lepszy od Portera. Powinien to wygrać na luzie

Na luzie?Brook nie ma szans wygrać tego na luzie,chyba że źle interpretuję zwrot "na luzie".Jak wygra to będzie to spora niespodzianka i będzie musiał dać z siebie najwięcej w dotychczasowej karierze.Porter raczej wygra walkę i duża jest szansa,że wygra nawet przez ko,tko.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Autor komentarza: Hugo
Szkoda tylko,że pierwszą ofiarą Brooka padnie prawdziwy półśredni (a przy tym bardzo solidny bokser) Porter, a nie jakiś nadmuchiwany champion w rodzaju Bradleya, Bronera lub Riosa.


"Nadmuchiwany" Bradley(dla jasności on już championem nie jest)uwodnił przez te lata dużo więcej niż Brook,a i lista dotychczasowych rywali Bronera i Riosa wygląda lepiej,zwłaszcza lista tych z którymi walczył Rios.
Czytając twoje prognozy Hugo,może się okazać,że ty sam najbardziej nadmuchujesz Brooka.Niebawem się przekonamy,czy technika weźmie górę nad tym co ma do zaoferowania Porter.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 08-08-2014 22:14:05 
brook nie da rady trzymac portera na dystans przez cale 12 rund...pierwsze rundy moga pojsc w strone brooka ale pozniej porter sie rozkreci i bedzie pewie tko

tko porter 65 %
pkt. brooke 35 %
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 08-08-2014 22:57:09 
Stawiam na Portera, ale nie lekceważcie Brooka, może to wygrać ma wszelkie środki ku temu żeby sprawić Porterowi kłopoty.
Dewastacja słabiutkiego dzisiaj pięściarzo-komentatora Magika zamgliła Wam troszke oczy na pogląd tej walki.
 Autor komentarza: StasioKolasa
Data: 09-08-2014 07:18:22 
Autor komentarza: hayabooza
Dewastacja słabiutkiego dzisiaj pięściarzo-komentatora Magika zamgliła Wam troszke oczy na pogląd tej walki.Porter pokonał tylko Maliganggiego? O_o .Co z Diazem albo Alexandrem,których stawiam ponad Malignaggiego?Zresztą nawet ten jak go nazwałeś słabiutki pięściarzo-komentator Magik,to jest i tak lepsza wygrana,niż prawie wszystkie,a może nawet wszystkie które miał Brook.:P
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.