LAMONT PETERSON CHCE WALKI Z GARCIĄ

Już pojutrze mistrz świata kategorii junior półśredniej federacji WBA i WBC - Danny Garcia (28-0, 16 KO), spotka się w umówionym limicie 142. funtów z mało znanym Rodem Salką (19-3, 3 KO). Inny champion tej dywizji - lider według organizacji IBF Lamont Peterson (32-2-1, 16 KO) nie ukrywa, że będzie trzymał kciuki za "Swifta", ponieważ potem chciałby zmierzyć się z nim w potyczce unifikacyjnej trzy pasy.

- Kibice chcą tej walki, a to mnie popycha do takich pojedynków. Chcę więc by oni wiedzieli, że mi również zależy na spotkaniu z Garcią. Próbowałem już wcześniej do tego doprowadzić, jednak wtedy się nie udało. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku w końcu dojdzie do naszej walki - powiedział Peterson.

Obu zawodnikom "doradza" potężny Al Haymon, dlatego przyszłoroczna konfrontacja jest bardziej realna niż kiedykolwiek.

- To jest boks i wszystko musi mieć sens. Może teraz się uda, bo przecież to najlepsza i najbardziej sensowna obecnie do organizacji potyczka w tym limicie. Wszyscy jej chcą, kibice również, dlatego ja chętnie się jej podejmę - dodał champion federacji IBF.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ADS
Data: 07-08-2014 18:27:15 
Dobry pomysł i ciekawa walka. W potencjalnym pojedynku stawialbym na Garcie. Po tej walce Garcia moglby sie wybrac do polsredniej...
 Autor komentarza: wrzeluk
Data: 07-08-2014 19:39:40 
Ja chętnie obejrzę taką walkę. Myślę, że byłaby bardzo ciekawa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.