MAIN EVENTS WYCOFAŁO POZEW PRZECIWKO STEVENSONOWI

Promująca Siergieja Kowaliowa (25-0-1, 23 KO) grupa Main Events wycofała w poniedziałek pozew sądowy przeciwko Adonisowi Stevensonowi (24-1, 20 KO), a także jego najbliższym współpracownikom oraz grupie Golden Boy Promotions i telewizji Showtime.

Pozew złożono pod koniec kwietnia, kiedy Stevenson – jak utrzymuje Main Events – zerwał ustalenia dotyczące planowanej walki unifikacyjnej z Kowaliowem. Kanadyjczyk podpisał wówczas kontrakt z Showtime, a więc stacją konkurencyjną dla HBO, na antenie której walczy Rosjanin. Koniec końców "Krusher" jednak nie ucierpiał – ze Stevensonem nie będzie wprawdzie walczyć, ale w jeszcze bardziej prestiżowym pojedynku zmierzy się 8 listopada z Bernardem Hopkinsem (55-6-2, 32 KO).

- Uznaliśmy, że nie ma żadnych szkód. Od czasu złożenia pozwu dużo się zmieniło, Hopkins i Kowaliow zgodzili się na dużą unifikację w wadzę półciężkiej. Taki był plan Main Events wobec Kowaliowa. Jesteśmy zabezpieczeni i gdyby coś poszło nie tak, pozew może zostać przywrócony. Nie spodziewamy się już jednak żadnych problemów – powiedział prawnik Main Events Pat English.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 05-08-2014 11:47:27 
Czyli dogadane walka Hopins - Kovalev za dobra kasę dla obu, Dla tego Żydówka Duva wycofała pozew. i wszystko jasne tego można było się spodziewać.
co by nie mówić Duva potrafi mącić knuć ale ma łep.
Czekam na oficjalnie podanie unifikacji Kovalev - Hopkins oj będzie się działo

Coś mi się widzi ze English i Duva mocą w organizowaniu walki Adamek- Szpilka
 Autor komentarza: RomanReigns
Data: 05-08-2014 12:00:02 
Tak to jest gdy mówią pieniądze. Takie wycofywanie pozwów zawsze zostawia po sobie niemiłe wrażenie. W świecie boksu to raczej normalne ale on powinien dostać to co mu się należało. Wszystko tylko i wyłącznie w celach marketingowych to mieszanie w ludzkich głowach. A wszystko tylko po to, by zorganizować walkę bokserską. Nie powinno się robić takich rzeczy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.