WBO NARZUCA 'RIGO' WALKĘ Z AVALOSEM

Guillermo Rigondeaux (14-0, 9 KO) poluje na unifikację z mistrzem WBC wagi super koguciej Leo Santa Cruzem (27-0-1, 15 KO), tymczasem bardzo możliwe, że najpierw będzie musiał spotkać się z Chrisem Avalosem (24-2, 18 KO), wyznaczonym z ramienia federacji WBO jako oficjalny i obowiązkowy pretendent.

Władze WBO dały obozom zawodników trzydzieści dni na dojście do porozumienia. W przeciwnym razie o wszystkim zadecyduje przetarg, gdzie minimalna stawka wyniesie 100 tysięcy dolarów.

Przypomnijmy, iż genialny Kubańczyk niedawno znokautował już w pierwszej rundzie Soda Kokietgyma, skutecznie broniąc pasów WBA i WBO. Ponadto tego dnia wypełnił kontrakt o współpromocję ze stajnią Top Rank.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KnockKnock
Data: 05-08-2014 09:02:29 


Avalos moze rownie dobrze podjechac do Rigo na trening, pare razy minie sie z celem, dostanie dwie bomby ktorych nawet nie zauwazy I bedzie po sprawie - PPV I tak I tak nikt nie kupi wiec po co blokowac potencjalny termin walki Rigo z Santa Cruz'em.........

 Autor komentarza: Ernesto
Data: 05-08-2014 10:03:10 
To niech zawalczy na gali Riabińskiego z Avalosem, szybkie KO i można się szykować na Santa Cruza.
 Autor komentarza: maciejka
Data: 05-08-2014 22:14:24 
dobry przeciwnik dla Rigo, Avalos w większości swoich pojedynków po kilku pierwszych rundach walki na dystans, wchodzi w półdystans i próbuje zamęczyć rywala. Jeśli do tej walki dojdzie, będzie to jeden z najefektowniejszych pojedynków kubańskiego maestro. Avalos, jak by nie patrzeć jest jednym z czołowych pięściarzy wagi super koguciej i z tego co pamiętam nigdy nie leżał na deskach. Mój typ, TKO na Avalosie, jest twardym pięściarzem, jednak szybkość, siła i umiejętności stoją po stronie geniusza z La Prueba.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.