FROCH Z CHAVEZEM W STYCZNIU W LAS VEGAS?

Promotorzy z Top Rank i Matchroom Sports potwierdzili, że wciąż prowadzą negocjacje w sprawie walki Julio Cesara Chaveza Jr. (48-1-1, 32 KO) z Carlem Frochem (33-2, 24 KO). Jest już nawet wstępna data pojedynku.

Pięściarze mieliby się spotkać 24 stycznia w Las Vegas. Wcześniej mówiono o październiku lub listopadzie, ale termin ten nie pasował Anglikowi.

- Rozmawiamy o walce, lecz jest jeszcze mnóstwo rzeczy do ustalenia. Nie osiągnęliśmy nawet porozumienia w kwestii pieniędzy – powiedział wiceprezydent Top Rank Carlo Moretti.

Moretti przy okazji zdementował doniesienia o tym, że Chavez Jr mógłby się zmierzyć w grudniu z Miguelem Cotto (39-4, 32 KO). - Te plotki to szaleństwo – skomentował.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rocky86
Data: 29-07-2014 11:27:35 
"Te plotki to szaleństwo"

I dobrze, ta walka byłaby jakimś idiotyzmem. Chavez ważyłby pewnie z 10 kg więcej w ringu.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 29-07-2014 13:17:18 
Oglodałem walke Chaveza z Vere 2(solidny zawodnik nic ponadto ) walki nie błyszcał wnich zstoczył Chavez dobry zawodnik , twardy łeb ale technika średnia gość jest dla mnie przereklamowany, jedzie na populrnosci i legendy ojca!Martinez go obnażył już kilka lat temu!
Zdecydowanie Froch byłby faworytem w tej walce dla mnie
 Autor komentarza: Krzych
Data: 29-07-2014 19:22:11 
Styl Frocha to akurat nie jest zbyt dobry do walki z Chavezem. Różnie się ta walka może potoczyć. Froch nigdy nie był technikiem i preferował fizyczne rozwiązania, a to jest królestwo Chaveza. Wszystko zależy od formy Julio. Z forma z pierwszej walki z Verą padnie kondycyjnie po połowie dystansu i przegra na punkty, ale przygotowany odpowiednio do walki bez zapuszczania się i problemów z wagą ma szansę. Nie postawiłbym w tej walce pieniędzy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.